UK failapmaiņas cienītājus varēs atslēgt no interneta

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas UK failapmaiņas cienītājus varēs atslēgt no interneta

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #233011
    nevertell
    Participant

    Mjā, ja p2p būtu nelegāls, liela daļa oupensursīgo projektu būtu nelegāli.

    #233012
    shb-
    Participant

    Cik zinu nekas truly decentralizēts vēl nav izdomāts (vvz vai tas vispār ir iespējams :DD). Tātad pieļauju, ka kamēr pasaulē nebūs kāda superspēka, kurš ar vienu zvanu pareizajam [jebkuras valsts] ISP spētu apturēt jebkuru servisu inetā, nelegālā failu apmaiņa nekur nepazudīs.

    #233013
    kuuminsh
    Participant

    Mamucīc var necelties tēlojot idiotu.. pietiek ar to kāds tu esi no dabas.

    Jejobg…

    Š ķiet ka vienam otram jau sen ir veikta tā pati lobotomija.

    Un izskatās ka dakterim ir pamatīgi trīcējušas rokas.

    Speciāli.. pridurakm.. pa burtiem…

    Nevienam.. nekad nav pret tehnoloģijām.

    Runa ir par to pielietojumu.

    Tad kad tu tur tai p2p kačāsi savas linux distras tad arī šis jautājums vairs nebūs aktuāls.

    Autortiesību pārstāvji ir gana liels lobijs ar gana naudas.

    Ekonomiskā krīze dod viņiem papildus stimulus un ir saprotams ka šajos laikos viņi veltīs vairāk spēkus pirātisma apkarošanai.

    Starp citu.. tai pašā UK tur ar internetu ar nemaz nav tik spoži. Tur ISP userim dot noteiktu trafika apjomu. Tur kur raksta ka unlimited bla bla tur tas unlimiteds ir tāds pats kā mums LMT iBirojs. Kā pārsniedz cik tur tos Gb tā maksā papildus.

    Izkontrolēt visus šitos gudreļus nav nekādu problēmu.

    Ar visām tām kriptēšanām utml., sīči var noslaucīt savas miklās pakaļiņas.

    ISP vienkārši dzelžaini nofiltrē trafiku, atļauj tikai kaut ko + uzliek limitu pēc apjoma.

    Un UK neviens necimperlēsies ar sīci tikai tāpēc ka jams ir prātā tērēts. Senči maksās sodiņus ka šņakst.

    Tas tikai pie mums te pagaidām var mēnesī caur mājas kasti izlaist pāris terabaitus un neviens ausi necels.

    Un nemaz nebrīnīšos ja pēc x gadiem pie mums ar ISP līmenī sāks ierobežot pirātismu.

    Tas vienkārši ir laika jautājums. Un nevajag iedomāties ka likumam rociņas par īsu.

    Paskat kā vienu dienu visi LV trekeri nozuda… ok tagad saradušies atpakaļ, astes kājstarpē ierāvuši un hostējās kaut kur Mozambikā. Lēnām tā ģela aizies plašumā un nebūs lāga kur nohostēties.

    Paskat uz to pašu krievzemes lielāko pirātu midzeni. Tur notiek ļoti cieša sadarbība ar autortiesību pārstāvjiem.

    Rezultāts ir tāds ka regulāri tiek dzēsti torrenti kuri pārkāpj kāut kādas tur tās tiesības.

    Kas notiks, ja šie izdomās nesadarboties… nu vari 3x minēt.

    Un tā ir Krievija… pirātu citadele! Tur visatļautība valda bla bla.

    #233014
    Crow
    Participant

    A nu bris ielas paslaucīt, kūmara!

    #233015
    Professor35
    Participant

    Ja trekeros lai reģistrētos būtu jāapstiprina ka nēsmu specdienestu vai OfCom darbinieks utt. ja tam vēl pievienotu kādu līgumsodu, licenzētu torrentus kuri nepieciešami lai sāktu lejuplādi. Uztaisītu torrent klientus kas slēptu IP un darbotos kā tors, vai veiks failu apmaiņu caur HTTP protokolu vai pat būtu bezmaksas visiem izņemot augstākminētos darbiniekus, tad tas būtu labs līdzeklis pret p2p apkarotājiem. Iedomājieties tiesas prāvas pret visādiem OfCom par nelikmīgu licenzētu torrentu vai licenzētu torrent programmu izmantošanu, ha. Gan jau provaideri UK slēpti un atklāti pretosies tam visam, jo viņu ienākumi kritīsies, kam vajadzīgs ātrs internets ja ne filmu lejuplādei un ja kādu atslēgs tas būs zaudējums viņiem, plosīsies visādi vīrusi kas viņiem izdzēsīs datus utt.

    Nākotnē interneta ātrums būtiski pieaugs, varēsim ātri lejuplādēt kaut vai no Ä€frikas uzliksim torrent klientā kādu filtru kas ļaus failu apmaiņu veikt tikai ar valstīm kam uz p2p uzspļaut un visi gali būs ūdenī. Arī mobilais internets paliek ātrāks un lētāks kā izkontrolēs to – nekā. Rekur tiek paredzēts ka uz 2015 gadu mobilais trafiks pārsniegs parasto https://www.readwriteweb.com/start/2010/04/mary-meekers-internet-trends-the-future-is-mobile.php

    #233016
    Crow
    Participant

    Hehe, man patīk tās “debates”, kas norisinājās saistībā ar šo jautājumu. Te nu redzams, cik ģermokratķija ir progresīva pārvaldes forma. Vairāk kā puse parlamenta čļenu neierodas uz divām debašu kārtām, zāle vairāk kā pustukša, bet likums tiek pieņemts enīvej.

    #233017
    Professor35
    Participant

    kuuminsh

    Ja jau UK tik slikti ar internetu tad ko šie uztraucas, un ko tas nozīmē ka kāds izfiltrēs lietotāja trafiku vai uzliks kādus limitus, ar provaideru lietotājs slēdz līgumu kurā visu var atrunāt, lietotāji pasūtīs visādus filtrētājus un pāries pie provaidera kas dos iespēju izmantot “legālu” p2p, nekad neticēšu ka UK nav konkurences starp provaideriem.

    #233018
    root
    Participant

    Crow wrote:

    A nu bris ielas paslaucīt, kūmara!


    Š eit man jāpiekrīt Crowa kungam, jo tas man domāt bez gudras ļerkstēšanas ir vienīgais ko Krūmiņa kungs prot. :>

    [spoil][img]https://scrapetv.com/News/News%20Pages/Business/images/steve-ballmer.jpg[/img][/spoil]

    #233019
    drunk_lizard
    Participant

    Professor35 wrote:

    Ja trekeros lai reģistrētos būtu jāapstiprina ka nēsmu specdienestu vai OfCom darbinieks utt. ja tam vēl pievienotu kādu līgumsodu, licenzētu torrentus kuri nepieciešami lai sāktu lejuplādi. Uztaisītu torrent klientus kas slēptu IP un darbotos kā tors, vai veiks failu apmaiņu caur HTTP protokolu vai pat būtu bezmaksas visiem izņemot augstākminētos darbiniekus, tad tas būtu labs līdzeklis pret p2p apkarotājiem.


    nu sjitais, mljin, neiete ne zem kaadaam seeneem.

    tiesa, to, ka tu esi mudaks, sen visi zina…

    kuums, njefig te lieki muti dzeseet, es sjo publiku biku labaak zinu. jamiem NEKAD nepieleks…

    sjitai trakonamaa vieniigais sapraatiigais ir sanitaars samurajs…

    #233020
    Professor35
    Participant

    drunk_lizard

    tu esi ******(un arī *****, *******, ********) tas jau sen visiem zināms, jo proti tikai neargumentēti kritizēt kur ir tavi argumenti.

    P.S. un es pareizi uzminēju ka esi no Tvaika ielas ja tev liekas ka Samurajs šeit ir trakonama sanitārs.

    #233021
    root
    Participant

    Krāniņš ir nohipnotizējis D_L O.O whataaa…. Un vispar kapēc kŠ—ūmiņa kungs vēl nesēž banā? 😛

    #233022
    drunk_lizard
    Participant

    твою мать, atskjiriibaa no tevis es paziistu kuuminju :>

    bet banu vajadzeetu plopesolinjam, par tiem jaukajiem miiljvaardinjiem, ko nu jams jau ir palabojis, mhhh

    plopesolinj, es uz debilikjiem neapvainojos.

    #233023
    80MXM08
    Participant

    labāk nekā anektdotes lasīt – vismaz pēc garas dienas var pasmieties

    #233024
    Professor35
    Participant

    draņķa_lizardiņ

    tev derētu mazliet paškritikas….

    P.S.paldies ka tik uzmanīgi lasi manus komentārus(it sevišķi par tevi) jūtos glaimots.

    #233025
    root
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    твою мать, atskjiriibaa no tevis es paziistu kuuminju :>


    Es gan viņu nezīstu, mhhh, kas zin kur tāds pabijis. :> BTW tas nepadara viņa teikto par mazāk stulbu knauķa muldēšanu. :>

    #233026
    drunk_lizard
    Participant

    saaksim ar to, ka jams nav knaukjis. jams klabinaaja pa taustinjiem tad, kad tu veel pamperus kraasoji :>

    es jamo zinu klaatienee gadus 6-7 un jams ir visnotalj sapraatiigs un logjisks cilveeks, atskjiriibaa no vairuma sjejienes dailjdirseeju.

    #233027
    NormaalsCilveeks
    Participant

    muahahaha kūms un drunks te viens otram laizīs…

    Kūmiņ- sēdi un mudījies ar savu admina dauniskumu neko vairāk tāpat nespēsi …

    tev nav nedz izglītības nedz iespēju ko darīt …,

    Drunk – tas ka 4ras maukas kopā ****** nenozīmē ka tu esi kā vērts – 50gadīgs DAUNIS bez ģimenes, darba un iespējām – sūkā ***** **** !

    #233028
    drunk_lizard
    Participant

    muahahahaha

    nabaga atraidiitais un nesaprastais NC uzradies :>

    un kaa parasti uzdevumu augstumos :> ar cjupu kljuudainu faktu, toties tik labi izkopto valodu :>

    #233029
    samurajs
    Participant

    Man prieks, ka ķirzaks šoreiz parādījis apbrīnojamu delikātumu šai tauru barā. Bans šoreiz izpaliks, bet atsevišķi indivīdi reputācijas punktus manās acīs ir nopelnījuši.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Tēma ‘UK failapmaiņas cienītājus varēs atslēgt no interneta’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā