Var pasmieties :D

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Var pasmieties :D

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145747
    Loading
    Participant

    Man ir 2 hdd. ATA un SATA. It kâ abi rinío ar 7200 RPM, BET mans galds uzrâda citus âtrumus, ik pçc 5 sekundçm pazûdvibrâcijas un 5 sekundes ir miers… U.t.t. 😀

    Cik gan daþâdas ir tehnikas, lai gan papîrâ ir vienâdas!

    #167866
    usins
    Participant

    NU gan.. raxta jau vinji daudz ko, bet paarswaraa jau nemelo.. 😀 bet ko tu ar to gribeeji teikt? shis ir jox vai probleema?

    #167867
    Tvinky
    Participant

    Vibrâcijas viòi var izdot katrs savas 😀 Turklât cietie diski arî lûst, moþ uz sabrukðanas lîmeòa 😀 Man divi ATA un viens neþçlîgi kauc 😀

    #167868
    Ogijs
    Participant

    A mançjais kad kâdu minûti pçc ieslçgðanas ieslçdzu uTorrent kur ir kâds 4 GB fails, tad cietais kâdu pusminûti pïurkðí. Ja tuvâkajâ laikâ sadabûðu videokameru – nofilmçðu 😀

    Nu tjipa bïurrr 😀

    #167869
    Loading
    Participant

    Nû.. Gribçju pateikt, cik ïoti daþâdi ir cietie diski…

    Par to skaòu.. Man serverim 20GB cietais ir skaïâks par manu kasti, kura atrodâs tuvâk ausij. Bet nu jau drîz gads bûs kopð kalpo serveris!

    #167870
    usins
    Participant

    Es saweejo 250 GB HDD veel neesmu dzirdeejis,ceru, ka uz labu un ilgi tas tâ turpinâsies.

    #167871
    Jonis
    Participant

    usins wrote:

    Es saweejo 250 GB HDD veel neesmu dzirdeejis


    tad jau tev tas nedarbojas :wtf:

    #167872
    samurajs
    Participant

    Nu uz pïçrcoðu cooleru fona cietni var arî nedzirdçt 😀

    #167873
    usins
    Participant

    nu nopietni, ïoti minimâli, man mâjâs tâ paskaïâk èerkst. Nu esmu ar bez kooleriem darbinâjis (tikai cpu) bet tas ir baig kluss.. ïoti minimâli viòe èerkst.. 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā