Viedtālruņu īpašnieki pieprasa «Dusmīgos putnus»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Viedtālruņu īpašnieki pieprasa «Dusmīgos putnus»

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254055
    Kon
    Participant

    Nakuj Wii nav boldā? wtf? 😀

    #254056
    Crow
    Participant

    Tām mājsaimniecēm, kas fitnesa nolūkos pērk Wīī un tiem, kas uz viņa kapā Mario Kart, pēc činas nepienākas mans facepalms. Dusmīgie putni un Wīī ir puslīdz atbilstoša kombinācija. Nez X360 būs Kinect atbalsts? :crylol:

    #254057
    Kon
    Participant

    lolz, man šķiet Wii ir vislielākais fun no septītās paaudzes konsolēm, priekš single player ņemtu soņku tiesa :>

    #254058
    Nettwerk
    Participant

    Wii ir tieshaam super fun prieksh cilveekiem kam patiik izklaide vairaak par murgaino shaudiishanos.

    #254059
    Kreejums
    Participant

    Man ar šīs spēlīte liekas jautra un maksā arī pāris grašus.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bMltvlqEM54[/youtube]

    P.S. Offtopic rullē.

    #254060
    Crow
    Participant

    Videospēles vispār ir diezgan, kā saka Nīdējs, “briļļaina” izklaide. Ou fak, man pašam ir briļļas. Enīvej, Stīvwerk, no kuras pakaļas izrāvi par to “murgaino” šaudīšanos? Ja es runātu par konsolēm, tad par Gran Turismo un Forza, attiecīgi. Hokejs, futbols, basis un kas tur vēl ir – tie jāspēlē IRL, nevis pie ekrāna spaidot džoistiku, bet visādi tetri, pakmani, Ä¢itārhero un LittleShitPlanet vienkārši ir zem mana goda :lala:

    #254061
    Kon
    Participant

    Nu ok XD Ar plastmasas ģitāru tēlot dauni pie TV ekrāna ir arī zem mana goda.

    Bet ar Wii pulti vicināties 4tā alkohola reibumā ir forši :> Nav tas vecums, kad nopietni geimi interesēja ;-(

    .. priekšspēle gan rullz :lala:

    #254062
    Nettwerk
    Participant

    Man nevajag nopietnas speeles bet man patiik ar pieskanju un humoru ko dod Wii. Piemeeram shis:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=U_s7iCOj9HU&translated=1[/youtube]

    #254063
    Crow
    Participant
    #254064
    Kon
    Participant

    Jāatzīst Nettwerk parādītais piemērs bija nedaudz gejisks :D, paliksim pie MarioKart XD

    #254065
    Creep
    Participant

    Nedaudz? Es gandrīz no kātiem nokritu to video skatoties…

    #254066
    Jaunzems
    Participant

    Angry Birds ir makten adiktīva spēle

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā