Visio analogs

Sākumlapa Forumi Software Grafikas programmatūra Visio analogs

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #158688
  Nelabojams
  Participant

  Sveiki, tauta!

  Piebesījis Microsoft Visio, piebāzts pilns ar neskaitāmām nevajadzīgām bibliotēkām un fīčām, kurās parastās, vienkāršās, ikdienā lietojamās lietas ir bezmaz vai noslīkušas un neatrodamas. + dārgi maksā pie tam.

  Vai kāds nezina prastāku “būdiņbildīšu” zīmējamo analogu? Vislabāk – freeware, bet iegāde par saprātīga apjoma naudiņām arī iespējama.

  Minimālās prasības – simbolu/figūru/tekstboksu bibliotēka, kas aprobežojas ar pamata ģeometriskajām figūrām un bultām/līnijām. Snappings gan līniju galiem pie figūrām un savā starpā, gan pie lapas “grid”. Iespēja izgatavot un bibliotēkai pievienot savus simbolus. Protams, figūru līniju un pildījumu rediģēšana. Viss.

  #300870
  eziitis
  Participant

  Vienīgais mīnus Visio ir tā cena, bet tā visā visumā diezgan pieklājīga programma, ja ikdienā nepieciešamas veidot dažās procesu diagrammas, konceptuālas shēmas utt. Kaut kad sen tika izmantos googles doc sniegtās iespējas, šad tad tiek lietots šāds risinājums https://www.lucidchart.com/ gaume jau katram savādāka !

  #300871
  Nelabojams
  Participant

  Nesaku, ka Visio ir slikts… drīzāk tas ir pārāk labs, ja reizi mēnesī vajag uzzīmēt pa pāris vienkāršām, bet labi noformētām blokshēmām. Regulāram darbam ar dažāda veida diagrammām neko labāku par Visio nevaru iedomāties.

  Online softa/mākoņu risinājums, diemžēl, nav pieņemams.

  #300872
  KristoZ
  Participant

  Pats jau vairākus gadus izmantoju yED – manām nelielajām vajadzībām pilnīgi pietiekošs. Un, pēc tava apraksta spriežot, šķiet, ka varētu derēt arī tev! ;]

  #300873
  Nelabojams
  Participant

  Iepētīju; paldies, izskatās, ka šitas būs īstais.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā