windows 10 Aktivizešana!?

Sākumlapa Forumi Software Windows windows 10 Aktivizešana!?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162433
    3Dklucis
    Participant

    Uz stacionaro sanāca aktivizēt ar šādu paņēmienu https://www.youtube.com/watch?v=NzmY3zfWIUM&t=39s ,bet uz laptopa tiek ateikts !

    Atškiriiba tāda ka uz stacPC tika uzlikts 32 bit…Uz laptop pa cik 4GB RAM tik uzmest 64 bit …Abiem ir homes…. atslega 100%tiek rekomendeta abiem…Xuļi uz laptop tiek ateikts?.Pa cik ar 10 windu kramejos no šodienas….Par aktivizešanu maz kas zinams -varbūt ir kads labaks aktivatos…A un KMS vispar parau ģļuku izmet eror i uz viena kompa i otra!?

    #327263
    Nelabojams
    Participant

    Zagt nav labi, analfabēt. Gaidi viesojamies pie sevis BSA un policiju.

    #327264
    russo
    Participant

    Man jau ar liekas, ka 100 eiras jau nu var atļauties. Pāris reizes neeizej uz bāru.

    #327265
    samurajs
    Participant

    Un šitais vēl skaitās “meisters”? Pat nozagt neprot 😀 M$ toolkit sen nav aktuāls vairs. Meklē jaunākus krekus… Bet brīdinu – tiklīdz nāks virsū jauns laidiens (Anniversary update piemēram) – klientam aktivācija lidos.

    #327266
    Aldis
    Participant

    Mucā audzis un pa spundi barots.

    [img]https://i.imgur.com/urSgNQo.jpg[/img]

    Pieļauju, ka atšķirība ir starp BIOS-iem.. Uz stacionārā kurbulē caur legacy, uz portatīvā caur uefi.. Tad nu lūk, uefi fiksi nočeko atslēgu jebkurā gadījumā… 😛

    #327267
    samurajs
    Participant

    Domāju ka “meisters” taču instalēja legacy BIOS modē? Ja porķiks nācis ar Linux vai DOS preinstalled, tad noteikti ir iespēja izvēlēties UEFI/legacy. Jeb “meisters”nemaz nezin ar ko tie atšķiras? 😀

    #327268
    Imhoteps
    Participant

    Nē, nu moins! Patiešām – tikai EUR 99 par houm edišenu. Es mēnesī tik daudz nopīpēju. “Kreisā” vinda bija pašsaprotama lieta pirms gadiem desmit, kad tā maksāja turpat trīssimts latu par retail licenci pie mūsu necilajām algām. Bet, nu tagad…

    Paša laptopam “desmitais” nāca kā 8.1 upgreids, meitai ar sievu Mac-i.

    Sen jau uzskatu, ka tas nelegālā softa “bērnības sūds” vienreiz jāizdirš un jāļauj čaļiem nopelnīt. Š ad tad ziedoju pa kādam eiro arī freeware un Linux izstrādātājiem.

    P.S. MANS VIEDOKLIS, kuru nevienam neuzspiežu.

    #327269
    LooNeY
    Participant

    Nezinu kurā ‘latgalītē’ pērc w10 home retail pa 99eur, bet noteikti ne oriģinālo! 😉

    #327270
    3Dklucis
    Participant

    Vot ble tas gan tiesa :)!

    #327271
    3Dklucis
    Participant

    A kurs te ir uzdevies par “meister”!!! Laikam no sakum nelasij ka win 10 pirmā darišan-nez kurs meisters ar 2 gad nokavesanos uzdosies par meister…Tad ble man nesanaks tam laptopam aktivizēt to pirkto piratebay windu….?!

    Liidz august beigam bij tač iespej pavelti dabūt …

    #327272
    3Dklucis
    Participant

    Domā vecīt ka suukaat ir labi un pectam pa sasuukato naudu lepni nopirkt windows ir labi!?:D

    #327273
    3Dklucis
    Participant

    Nē spundā audzis un caur mucu barots……

    #327274
    m_janis
    Participant

    Kāda suņa pēc tev Retail ??? Kaut gan arī tas ir par vairāk kā smieklīgu cenu – tikai 123€ jau nu nav summa, kas būtu jākrāj mēnešiem, bet OEM versija tiešām ir par 99. Es vēl saprastu, ja kāds students zog kaut ko no CAD, vai Photoshop (kaut gan – arī tas man ir legāls :)).

    #327275
    Imhoteps
    Participant

    @LooNeY

    https://ekoshop.lv/personaliedatori/programmatura/microsoft-windows-10-home-3264b-eng-retail

    Vienas paziņas lūgumā esmu pircis viņai klēpjdatoru – nopirku kaut kādu upper-middle-end Lenovo bez OS. Ekoshop-s man iedeva “skidku”- par W10 64 ENG RETAIL!!! samaksāju 99 eiro. OK – arī pirkums kopumā bija tuvu pie tūkstoša EUR. Es neteiktu, ka Ekošops ar M79 (viņi tagad dala vienas telpas Barona ielā 13x) ir “latgalītes” – parasti, bez uzticami net-a veikali.

    Nu labi – lai būtu kaut tie paši 114 eiro bez atlaides! Nu i što? Liela nauda?! Nesmīdini! Ja apstākļi nu pavisam spiedīgi – uzmet virsū kādu Linux un dzīvo ar nesabojātu karmu. Gribi komercOSu – piekrāj. Vai rīkojies, kā piecpadsmitgadīgs puišelis un mēģini piereģistrēt autentisko W10 vai liec kādu Uber-Mega-Bļin-ZVER-edišen.

    #327276
    Kon
    Participant

    Krīze čist ir beigusies, ja visi sākuši windas pirkt lel :>

    Un lel nr.2 tagad nopirkt windu ir kkāds brieduma simbols

    Man to windu visu mūžu pakaļ met, skolā (sapisos, skolā nemeta tomēr pakaļ) .. unī .. darbā .. un lai es to mājas lietošanai pirktu xD

    abožralisj letiņi

    #327277
    Nelabojams
    Participant

    Laikam jau nav labi, ja jau tu reiz nepērc…

    #327278
    quizzical
    Participant
    #327279
    karijs5
    Participant

    apmeklē wzor vietni

    #327280
    3Dklucis
    Participant

    Tikai tad nopirks ja tu man iedos tos nieka 99ero kaa juus sakiet nieka !Par OS pat 50 ero nemaksātu … jo uzskatu-valdiibai janodrošin saviem nedapistiem tautiesiem OS par velti .Savadak aizmuksim uz Sīriju dzīvot :D!

    #327281
    aoma
    Participant

    Skat, sarosījušies “palīdzētāji”. Tak nedodiet izsalkušajam zivi, dodiet makšķeri.

    Š ai gadījumā dot kaut kādus padomus, nevis uzreiz strādājošu softu, ir pilnīgi bezcerīgi – tāpat tas cirvis neko nesapratīs.

    Tēmu slēdzu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Tēma ‘windows 10 Aktivizešana!?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā