Windows 2012 Apocalypse Edition iznāks 7.01.2013

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 2012 Apocalypse Edition iznāks 7.01.2013

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259499
    Crow
    Participant

    Nāe, thx, bet iztikšu. Es jau rumāņu metālcehā aiz neaktivitātes izlidoju, sīdot ar slinkums man, palikšu pie krieviniekiem un ifolder točkām 😀

    #259500
    Willis
    Participant

    Steevs Balmers izskatās pēc hroniska alkoholiķa kuram seja vienmēr sarkana 😀

    #259501
    vincister
    Participant

    Crow wrote:

    Līdzīgi būs 2038. gadā. Unix timestamp ir 32-bit veselais skaitlis, kam tad notiks overflow un gadskaitlis aizies uz 1900. gada 1. janvāri.


    For the record: 1970. gada 1. janvāri.

    Bet līdz tam paspēsim ar šo problēmu tikt galā.

    #259502
    ruukjis
    Participant

    Imhoteps wrote:

    KoЯn wrote:

    2000jā lohi domāja, ka datori nojuks dēļ 2 1 vietā


    Viens reiz zvērēja, ka 640Kb RAM pietikšot pilnībā un it visam (jūs paši ziniet, kurš :lala: )

    Ja? Kurš? Tikai nestāsti man, ka Bils – Bilam ar šo citātu ir tikpat liels sakars kā vidusmēra kamielim ar Skydiving.

    #259503
    Imhoteps
    Participant

    “640K ought to be enough for anybody.” – Bill Gates (1981)

    Tas, ka vēlāk, kādā 1996. gada intervijā, viņš noliedza sacīto (patiesībā mēģināja to pagriezt tā, it kā viņš tolaik būtu sacījis, ka domājis, ka 640 pietikšot tuvākajiem 4-5 gadiem), nemaina faktu.

    Aber fakts ir pati ietiepīgākā lieta pasaule.

    #259504
    skirmish
    Participant

    Nav vis. Par faktu ietilpīgāka ir sieviešu rokassomiņa. Kā viņas tur pamanās sabāzt iekšā ~ 1/2 no drogu soortimenta ar mūsdienu zinātniskajām metodēm nav izskaidrojams.

    #259505
    Crow
    Participant

    @vincister: danke für die Berichtigung; šaubos, ka tiksim galā. Pasaule nemīl mācīties no kļūdām.

    Herr Imhotep: “Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that’s even remotely true!”

    – Homer Simpson

    :lala:

    #259506
    ruukjis
    Participant

    Imhoteps wrote:

    “640K ought to be enough for anybody.” – Bill Gates (1981)

    Tas, ka vēlāk, kādā 1996. gada intervijā, viņš noliedza sacīto (patiesībā mēģināja to pagriezt tā, it kā viņš tolaik būtu sacījis, ka domājis, ka 640 pietikšot tuvākajiem 4-5 gadiem), nemaina faktu.

    Aber fakts ir pati ietiepīgākā lieta pasaule.

    Es neredzu tava citāta avotu – tik pat labi tu to tepat uz vietas izgudroji. Es nekur neesmu atradis tās avīzes PDF formātu – tu nevari par faktiem saukt nebijušas lietas.

    “I’ve said some stupid things and some wrong things, but not that. No one involved in computers would ever say that a certain amount of memory is enough for all time …” Bill Gates Avots

    #259507
    root
    Participant

    Torvalds varēja piedzimt pārdesmit gadus ātrāk.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā