Windows 8.1 nograuj Linux pieeju NTFS partīcijām

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas Windows 8.1 nograuj Linux pieeju NTFS partīcijām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158744
    samurajs
    Participant

    Kā tviterī ziņo Windows pētnieks Sergejs Tkačenko @winreview, dual boot sistēmās Windows 8.1 liedz Linuxam piekļuvi NTFS partīcijām, kas līdz šim notikusi automātiski. Problēma prasa papildus pētījumus.

    Quote:

    @winreview: Windows 8.1 killed my linux access to ntfs partition 🙁 I have to do investigation of the issue.

    Tāpēc esam uzmanīgi, ja lietojam dual-boot!

    #301395
    Andritz
    Participant

    Nu un man ne1 neticēja ka tā Vista ir sūds! Vot saņemiet. Uzliekat Win8 un pēc tam arī ar Hiren’s CD iekļauto Linux netiekat klāt! Piša uz visu dienu, lai tikai pie datiem tiktu.

    #301396
    Aldis
    Participant

    Kāds Win8.1 sakars ar Vistu?! 😀 Windows 8 nav ne vista, ne Windows 7, ne arī XP. 😀

    Tad jau Windows 2000, xp arī jābāž vienā čupā ar Windows NT 4.0?!

    #301397
    akms47
    Participant

    Vēl viens pierādījums, ka MS katra otrā Windows versija ir s..ds. Jāgaida Win9.

    #301398
    iKey
    Participant

    Daudzi jau uzskatīja, ka W8 būs izgāšanās, jo ir nākamā OS aiz veiksmīgā W7. uz W8 gļuki nav novēroti, prasās tikai piešauties, un tad pie iepriekšējajām Windas versijām ir grūtāk strādāt.

    #301399
    m_janis
    Participant

    Nedomāju, ka tas ir gļuks, bet gan aizsardzība, jo bloķēta piekļuve tikai sistēmas partīcijai. Pats vēl vakar no Mint vides kopēju info uz W8.1 NTFS datu partīcijas un arī uz NTFS ārējā HDD – viss notiek bez problēmām. Jā, mēģinot piemontēt sistēmas partīciju, neļauj, bet izmet pagaru info, ( neatceros, kas tur tieši bija, bet ne errors). Lai labotu nograutu Windows, nav obligāti tur līst no Linux, savukārt glabāt datus uz sistēmas partīcijas nu nekādi nav īpaša saprāta pazīme.

    #301400
    BlackHalt
    Participant

    Monopolistu jociņi. Kā sakāpa galva, tā neatiet. Nebūtu MS (nu jau pamazām mazinās) monopolisti – paši salabotu šo gļuku.

    #301401
    Evers
    Participant

    Es uz dažādiem dzelžiem esmu provējis Win8, un vislaik problēmas, Tradīcija “katrā 2. versija ir krāms” vēl ir spēkā, turos pie uzticamā Win7.

    #301402
    Ceplis
    Participant

    Es uz dažādiem dzelžiem esmu provējis Win8, un nav nekādu problēmu. Un uz vienādiem dzelžiem Win8 strādā raitāk kā Win7.

    #301403
    piseldaks
    Participant

    Microsofta pirkstu ausī un *** nejūti?

    Gribētu es kautvai pusstundiņu ar tiem zombijmārketinga speciem papļāpāt. Vot tie ir malači…

    #301404
    atlans
    Participant

    dzirēju ka nav ntfs bet citādāk :

    Resilient File System (ReFS) is a new local file system. It maximizes data availability, despite errors that would historically cause data loss or downtime. Data integrity ensures that business critical data is protected from errors and available when needed. Its architecture is designed to provide scalability and performance in an era of constantly growing data set sizes and dynamic workloads.

    #301405
    Crow
    Participant

    Nevajadzēja tik daudz to dziru… dzirēt, mhh.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā