Windows 8 – ar 3D lietotāja saskarni Wind?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 8 – ar 3D lietotāja saskarni Wind?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152844
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_w81_1.jpg[/imgl]Pilnīgi iespējams, ka Windows 7 pēctecis būs ar pilnīgi jaunu, pilnīgu 3D lietotāja saskarni, ziņo Electronista.com ar atsauci uz noplūdušu informāciju. Zināms, ka jauno interfeisu sauks Wind. Patreizējais Aero lieto 3D efektus, bet tomēr ir divdimensiju. Wind pievienos tam trešo dimensiju – ziņo avots.

    Tiek prognozēts, ka 3D-interfeiss prasīs jau daudz lielākus aparatūras resursus – jaudīgas videokartes un vismaz 4 GB RAM. Patreiz Windows 7 brīvi iztiek ar 1 GB. Saskarne “Wind” visticamāk darbosies tikai Windows 8 64-bit versijā (ja tāda 32-bit vispār būs).

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_440_84f80_1.jpg[/imgr]Iespējams, ka vairs nebūs arī hibernācijas režīms, kad visa informācija no RAM tiek pārrakstīta HDD, un dators pilnībā izslēdzas. Microsoft grib iet pa Apple ceļu, un ieviest Standby režīmu, kad RAM paliek zem sprieguma, un visu laiku reģenerējas, bet HDD un displejs atslēdzas. Tad iespējams ieslēgšanās/izslēgšanās procesu saīsināt līdz 2-3 sekundēm. Tas viss saskan ar Ballmera izteikumiem, ka datori Windows 8 vidē “startēsies ļoti ātri, dažos gadījumos pat zibenīgi”, un būs gatavi darbam “bez jebkādām aizkavēm”.

    Avots

    #255140
    Imhoteps
    Participant

    Aizeju krāt četrām Radeon 6990 un 96Gb DDR5 RAM.

    #255141
    Arcis
    Participant

    Patīkami jaunumi par to ieslēgšanās ātruma uzlabošanu, jo kam gan patīk kaut ko gaidīt! 😀

    #255142
    TrakaisKursis
    Participant

    Naher tie bling blingi nepieciešami? Dators tehniskā līmenī datus dzenās tāpat kā iepriekš, un programmas procesors ciparos arī tāpat kā iepriekš. Windows Wind “inovācijas” nav samērīgas attiecībā pret to, kādas jaudas tās paģēr un ko apmaiņā pret to dod lietotājam. Ä€trāki ieslēgšanās/izslēgšanās režīmi gan ir apsveicami.

    #255143
    delta128
    Participant

    Paga, šobrīd tas ir “viena tante teica” baumu līmenī 😛 Otrkārt – svarīgi man domāt ir, cik reāli no tās jaudas izmantos pati operētājsistēma, ja reiz prasības ir augstas, lai gan vajadzētu ņemt vērā arī to, ka win 8 iznākšanas laikā tā laika “rakstāmmašīnu” versijas jau domājams būs tikai 64bit cpu un min 4GB ram.

    #255144
    TrakaisKursis
    Participant

    delta128 wrote:

    Paga, šobrīd tas ir “viena tante teica” baumu līmenī 😛 Otrkārt – svarīgi man domāt ir, cik reāli no tās jaudas izmantos pati operētājsistēma, ja reiz prasības ir augstas, lai gan vajadzētu ņemt vērā arī to, ka win 8 iznākšanas laikā tā laika “rakstāmmašīnu” versijas jau domājams būs tikai 64bit cpu un min 4GB ram.

    Nav jēgas tik bezjēdzīgi kāpināt aparatūras prasības, ja dators aizvien paliek “rakstāmmašīna”. Protams, bilde ir citādāka, ja Microsoft uzskata, ka patēriņa palielināšana datortehnikas ražotājiem ir viens no kompānijas uzdevumiem. Bet mums dēļ šī “roka roku mazgā” galaprodukti ir dārgāki.

    #255145
    ADS
    Participant

    Tas viss ir pupu mizas,- vairums cilvēku nerīgā joprojām lieto p4 līmeņa datorus ar xp, kas vairs pat par rakstāmmašīnu nav nosaucami, par aritmometru, vai? Mūsu dižā ierēdniecība tad arī varēs turpināt barot ms kantori, jo viņiem tak vajadzīgs viss tas krutākais, lai produktīvi varētu ar vienu, diviem pirkstiem klikšķināt augšā nevienam nevajadzīgus exeļa dokumentu plūdus. Žēl tikai, ka par to vienalga maksāsim mēs…

    #255146
    TrakaisKursis
    Participant

    ADS wrote:

    Tas viss ir pupu mizas,- vairums cilvēku nerīgā joprojām lieto p4 līmeņa datorus ar xp, kas vairs pat par rakstāmmašīnu nav nosaucami, par aritmometru, vai? Mūsu dižā ierēdniecība tad arī varēs turpināt barot ms kantori, jo viņiem tak vajadzīgs viss tas krutākais, lai produktīvi varētu ar vienu, diviem pirkstiem klikšķināt augšā nevienam nevajadzīgus exeļa dokumentu plūdus. Žēl tikai, ka par to vienalga maksāsim mēs…

    A ko vajag vairāk par P4? Man mājās abi datori ir P4 līmeņa. Viss iet, ar visu tieku galā. Vot, darbā gan ir Celeron, un tur var just, ka jaudas ir par maz.

    #255147
    iKey
    Participant

    geimeri jau sastāda 90% no jaudīgo galda datoru īpašnieku masas

    #255148
    hackey
    Participant

    Ticiet man ka pienāks diena kad kāds izdomās OS būvēt no nulles, jo pašlaik reāli visu būvē uz vecajiem pamatiem, nekas no nulles netiek zīsts!

    Secinājums – tāpēc mums dzelži vajadzīgi ūberkrutie. Agrāk domāja kā visu kompaktāk uzrakstīt, tagad necieņa pret klientu – tak nopirks lielāku cieto un rullēs tālāk!

    #255149
    Kefīrs
    Participant

    Tiešām visu no nulles. Protams – pazudīs saderība, daudz lietas būs jāpārtaisa, bet vismaz sanāktu kvalitatīvs produkts.

    #255150
    shb-
    Participant

    Ja kkas būs no nulles, tā būs jauna OS. Nevienas OSes mastermaindi neriskētu tik ļoti. Ja kkas negribētu iet kā nākas, IT čalīši ( varbūt 😉 ) skatītos ar izpratni, bet tā kā 90% lietotāju ir mājsaimnieces, bļaušana ietu vaļā un miljoni ietu vējā.

    #255151
    Kefīrs
    Participant

    Tad vismaz paralēli jau esošajam Windows varētu veidot ko jaunu. Laist tautā, lai testē, palīdz pilnveidot. Savādāk jau arī pēc 100 gadiem, viss būs balstīts uz tiem pašiem pamatiem.

    #255152
    KristoZ
    Participant

    Quote:

    Iespējams, ka vairs nebūs arī hibernācijas režīms, kad visa informācija no RAM tiek pārrakstīta HDD, un dators pilnībā izslēdzas. Microsoft grib iet pa Apple ceļu, un ieviest Standby režīmu, kad RAM paliek zem sprieguma, un visu laiku reģenerējas, bet HDD un displejs atslēdzas.

    Kā, lūdzu? Kas, tagad uz Windows nav pieejams Standby (Sleep?) režīms? Ar ko tas atšķiras no Apple Standby režīma?

    Vai varbūt mans portatīvais ir no nākotnes, ja, paceļot vāku, tas jau ir gatavs darbam (bet savādāk baro tikai RAMu)?

    #255153
    Stat1CX
    Participant

    KristoZ +1

    Uz PC šī lieta jau uj ku sen ir pieejama, kopš kaut kādiem P3 laikiem, vai pat vēl senāk.

    #255154
    prusaks
    Participant

    Kaut kādas pupu mizas ar tiem jaunajiem windows. Piedāvā pilnu pakaļu ar iespējām, kuras OS piedāvāt nemaz nevajag. Pie tam 80% lietotāju nemaz nemāk tās iespējas izmantot vai nezin par tām. Izgrūž pārdošanā tikai uz to ka iepriekšējām versijām apgriež atbalstu + ka pieradums.

    Man ar xp pietiks vēl uz 10 gadiem.

    #255155
    robcixx
    Participant

    nu netaisos es apgreidoties uz kaut kadu 64bit sisteemu… nav man tas vaidzigs… jau taa nesen apgreidojos no P4 1,6Ghz uz P4 2,8Ghz HT lai varetu pilnvertigi stradat, ja mans vecais 4 Penis tuvako gadu laika nenosprags, tad netaisos nemaz apgreidoties…

    #255156
    Kon
    Participant

    Pilnīgi vienalga cik dimensionāla saskarsme tāpat izmantošu Windows Classic.

    Pēdejie divi komentētāji, virs manis, iedzer etiķi, un ātri!

    #255157
    Crow
    Participant

    Tu jau pats neesi labāks par tiem diviem ākstiem ar savu Windows Classic. Tikai tev jau etiķis būtu чых и пух, jāņem kas krietni niknāks 😀

    P.S. Aero č-ever… MS te tagad mēģinās savu variantu par Compiz stutēt un tad visi, kuriem 3DMark nebūs vismaz 10000, varēs gauži raudāt :lala:

    #255158
    Kon
    Participant

    Aero ir labs, man vnk ir pārāk liels pieradums pie klasiskā :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā