Windows 8. Īsais ievads – papildināts

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 8. Īsais ievads – papildināts

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #239799
    Wuu
    Participant

    Neaizmirstam, ka nākošai Windows versijai ir jābūt pilnīgam mēslam.

    Izskatās ka tas arī piepildīsies.

    #239800
    WerNeo
    Participant

    Wuu. Aiz Win 3.1X(DOS) nāca Win 95, tad nāca Win 98… Kurš no šiem bija nepopulārs starp lietotājiem vai… citēju: “pilnīgs mēsls”?

    #239801
    iKey
    Participant

    Nelabojams, kas? tu tikai pēc savas niecīgās pieredzes spried?

    Man, pieņemsim, ir liels slinkums burties pa failu sistēmu, lai sameklētu to, ko uz sitiena man vajag (fonotēka, bildes un citi ņigu ņegu. un tie lieti noder – pārtaisu tos tā, ka viņi aizved līdz tām mapēm, kuras ir nobāztas citā diskā.

    Tas, ka tevi tās trauce, nenozīmē ka kādu citu tās arī kaitina, ja nevajag, var noslēpt

    #239802
    robcixx
    Participant

    a man poooo par jauno windu, tapat palieku pie XP… haaa…

    #239803
    Nelabojams
    Participant

    Manas pieredzes aizsākumus var meklēt jau ap 1988. gadu, ja kas.

    Tas ir skaidrs, ka kopš tā laika lietotāju struktūra ir pilnībā izmainījusies – lielais vairums ir tieši mājas lietotāji, kuru lielā vairuma izpratnei nemaz nevajag sniegties tālāk par MyDocuments, MyPictures un MyOtherShit. Pilnīgi pievienojos šādai pieejai attiecībā pret viņiem. Taču, ja pietiekami labi saprot un pārvalda failu sistēmu, nebūt nav “jāņemas”, viss notiek ātri, ērti un efektīvi.

    Bet vajag uzmanīgāk palasīt komentāru. Es tikai izteicu izbrīnu, kāpēc visi šie bling-bling ir arī versijās, kuras saucas professional un domātas darbam, nevis mājas bilžu un mūzikas kolekcijai. Ja pieeja balstās uz tā, ka vairumam lietotāju nav kur likt naudu un viņi maksā par pro versiju mājas lietošanai (Eudoxus, tu tak esi tāds zagšanas pretinieks :p ), tad vēl tas būtu saprotams. Taču pro versijās līdzās paplašinātām administrēšanas iespējām, vajadzētu būt vismaz skaidrai iespējai no tikt vaļā no šādām lietām, nerokoties pa reģistru.

    >Wuu – ar laika distanci paraugoties, pilnīgs mēsls bij Win95. Tas pievilka ar savu novitāti un salīdzinoši ērto lietošanu, bet nu nestabils bij līdz bezjēgai…

    #239804
    Nelabojams
    Participant

    sorry par dubultpostu, kaukas bij netā saķēries

    #239805
    Aldis
    Participant

    WerNeo wrote:

    Wuu. Aiz Win 3.1X(DOS) nāca Win 95, tad nāca Win 98… Kurš no šiem bija nepopulārs starp lietotājiem vai… citēju: “pilnīgs mēsls”?

    Noteikti ka win95. Tā bij inovācija, pārejas punkts no kautkā galīgi cita, uz ko citu, kas ir aptuveni saglabajies līdz mūsdienām – start panelis, taski, u.t.m.l. – tikai izpildījums bij kāds bij! 🙂 Win98 pašā sākumā jau arī bij Sūū.. līdz neiznāca Win98 SE 🙂 Win98 SE ilgi kalpoja vairākiem PC, tad nāca WinMe, kas bij grabaža, Win2000 kas vairāk birojiem paredzēts (No NT windowu saimes, kas bij kautkur lēnā garā līdz pat 4.0 attīstījies), un tad XP – kas vēl taga nemirstošs, un pats uz viņa vēl pašreiz sēžu! 🙂 Bij taču Vista, uz tās sēdēt ir bīstami, olu izperētājsistēmos. Win7 labs, bet ne tik ļoti – jo jauniņš! 😀 Gaidu Win7 SE (vismaz ko līdzīgu, ar SP2) 🙂

    #239806
    bezolaam
    Participant

    es tāpat palikšu pie Win CE

    #239807
    Eudoxus
    Participant

    Quote:

    (Eudoxus, tu tak esi tāds zagšanas pretinieks )

    Es esmu zagšanas pretinieks. Man nepatīk, ka cilvēki zog. Tikai nesapratu, kāda velna pēc vēl šis jautājums tiek pacelts. Vai ar to gribēji teikt, ka pats esi zaglis? Jā, un uz abām manām mājas kastēm griežas legāls Windows 7. Par to īpaši nekaunos.

    Bet atgriežoties pie tēms, tomēr tā arī nepaskaidroji, kādā tieši veidā tev tās defoltās windows mapes traucē tai sekretārei un raķešu konstruktoram?

    #239808
    WerNeo
    Participant

    Aldis. Nepiekrītu, ka Win 95 bija neveiksmīga. 🙂 Bija savā laikā pat ļoti populāra un daudzi jo daudzi to lietoja. Protams, zilie ekrāni nebija retums, bet tieši inovācijas dēļ, to nevarēja nosaukt par neveiksmīgu vai sliktu. 🙂 MS gan tajā laikā steidzās paziņot, ka tulīt nāks ārā vēl krutāka sistēma… Win 96… bet ievilkās viss līdz 98 🙂 Pirmā lielā MS izgāšanās bija tieši Win ME. Draiveru atbalsta ziņā gan bija daudz labāka par 98 (gandrīz visu uzreiz pati OS atrada), bet gļuku bija daudz par daudz.

    #239809
    Arcis
    Participant

    Nu piekrītu tam, ka vienmēr pirms produkta izstrādes tas tiek salielīts un nez kādos “mākoņos celts”, bet kad ir gatavs produkts parasti puse no solītā čiks vien ir! Tā pati vista kad bija izstrādes stadijā….. īsti neatceros, bet vai tad tā tāpat netika lielīta? :lala:

    Un piebilstot par stacionārajiem datoriem, personīgi es nepiekrītu ka tie varētu tik vienkārši tikt izēsti no tirgus. Drīzāk uzskatu tā, ka būs lietotāji vismaz kā minimums 2 galvenajās grupās:

    1. grupa – mājas lietotāji, kuri mēdz lietot datoru pārsvarā tikai internetam, kādai multivides atskaņošanai un citiem vienkāršākiem darbiem kā piemēram šad tad jāpastrādā ar ofisu protams nākotnē praktiski visi tādām vajadzībām izvēlēsies portatīvos datorus. Un tas arī manuprāt būtu pareizākais variants tādiem darbiem. Jo protams būtu lieki mājās turēt kasti, kuru nedēļā izmanto kādas 6 stundas varbūt un atlikušo laiku uz tās audzēt putekļu kārtu.

    2. grupa, protams, būs tādi cilvēki kuri daudz un ilgi strādā ar datoru un tas jau ir kā reāls darba rīks, kas prasa liekākus resursus kā piemēram kārtīga izmēra monitoru utt. nopietnāku uzdevumu veikšanai.

    Labi, lai gan arī portatīvo var ar dažādiem krāmiem apkrāmēt un pieslēgt pie lielā monitora, bet man par cik visi mājas darbi ar datoru ir jāpilda – izdevīgāks variants būtu stacionārais nevis portatīvai dators. Jo ja ir nepieciešams ko jaudīgāku un uzlabot jebkurā laikā to viegli varu izdarīt, bet portatīvajam datoram tās iespējas ir stipri ierobežotākas. Vienīgi tad tiek “upurēts” uz to, ka stacionāro datoru nevar visur paņemt līdzi, bet nu par to var diskutēt daudz un dikti……!

    #239810
    Eudoxus
    Participant

    Neviens jau to windows 8 vēl neliela, jo nav jau te ko lielīt. Pagaidām jau tikai ir runa par tādu kā wishlist, konceptuālu uzstādījumu par to, kādu mazmīkstie redz savu nākamo OS. Tā ka līdz iznāks reāla produkta alfas vēl daudz kas var mainīties.

    #239811
    migors
    Participant

    Man nāk smiekli par Win 7 nolicējiem. Katrs slavē savu sūdu un ar to lepojas. Jau simtiem reižu ir apspriests ka katrai OS ir savi mīnusi un plusi. Es nekad nevarētu lietot ābola produktus tīri sava darba specifīkas dēļ, un man arī patīk brīvība. Liknuksi vienkārši ir pliki, nekādu normālu programmu. es uz win 7 strādāju un neuztrucos ka kaut ko nevarēšu. Ja linkuksiem būtu normāli grafiskie un video redaktkori es jau sen būtu pārgājis.

    Un w7 bez šaubām ir viss stabilākā no visiem win produktiem. Kas varētu likt domāt ka win 8 būs sliktāks?

    #239812
    buipisLV
    Participant

    95 – labs

    98 – sūds

    98SE – labs

    2000 – labs

    ME – nežēlīgs sūds

    XP – labs

    Vista – sūds

    7 – labs

    8 – pēc sakritības vajag būt sūdam, ja nebūs kā ar 98SE un 2000.

    #239813
    Eudoxus
    Participant

    TommyVercetti wrote:

    95 – labs

    98 – sūds

    98SE – labs

    2000 – labs

    ME – nežēlīgs sūds

    XP – labs

    Vista – sūds

    7 – labs

    8 – pēc sakritības vajag būt sūdam, ja nebūs kā ar 98SE un 2000.

    Nu, pirmkārt, nekāds paterns te vēl neiezīmējas. Otrkārt, tas ir induktīvs secinājums, kas ir izdarīts balstoties uz nožēlojami nelielu skaitu novērojumu.

    #239814
    bezolaam
    Participant

    migors wrote:

    Ja linkuksiem būtu normāli grafiskie un video redaktkori es jau sen būtu pārgājis.

    ir dzirdēs, ka daudzas filmu studijas uz linaxa strādā, piemēram Walt Disney

    #239815
    RicoPico
    Participant

    bezolaam wrote:

    migors wrote:

    Ja linkuksiem būtu normāli grafiskie un video redaktkori es jau sen būtu pārgājis.

    ir dzirdēs, ka daudzas filmu studijas uz linaxa strādā, piemēram Walt Disney

    “Avatar” specefekti radīti ar 64-bit Linux.

    #239816
    zivs
    Participant

    migors, domāju, ka nav runa par ir vai nav (jo ir un pietiekoši konkurētspējīgi), bet gan par to – vai tu spēsi lietot (pārslēgties uz …) kaut ko, kas vairs nebūs “tas pats kas uz XP/W7/Whatever” sistēmas.

    Mani, piemēram, no spēļu apskatu veidošanas attur tikai fakts, ka pašas spēles rada ar domu, ka tās ir tikai Faildows ONLY, respektīvi, nav pat kārtīgi emulējamas uz Linux sistēmām. Grafiskā apstrāde, audio ieraksti, bilžu apstrāde? Manām vajadzībām Linux ir 100% compatible šajā jomā. Š…emot arī vērā, ka pat no GIMP fīčām neizmantoju pat 20% no iespējamā, Cinerella – labi, ja 10% (apskatos vispār ir %5 no iespējām) un Audacity – kādi 5% (trokšņu mazināšana only). Tāpat kā Fotošopa aizstāvji, kas tur izmanto labi, ja 5% saviem trulajiem signatures random spēļu forumos. Vai pat bilžu apstrādei kā tādai.

    Kas nemeklē, tas neatrod un neatklāj!

    #239817
    robcixx
    Participant

    TommyVercetti wrote:

    95 – labs

    98 – sūds

    98SE – labs

    2000 – labs

    ME – nežēlīgs sūds

    XP – labs

    Vista – sūds

    7 – labs

    8 – pēc sakritības vajag būt sūdam, ja nebūs kā ar 98SE un 2000.

    aptuveni pirms 9iem gadiem, kad pirku tolaik savu pimo PC ar uzstaditu Win ME, shis windows likaas pat ljoti okey.. freezoshanu tolaik nejutu… speeles vnk lidoja… cik atceros, paris gados varbut 2reiz bij kreshojis… manuprat, ME ir tikpat labs ka 2000 , nu bet tas mans viedoklis.

    #239818
    Kualds
    Participant

    95 – sūds

    98 – sūds

    98SE – neesmu lietojis

    2000 – tāds ”pasūds”

    ME – neesmu lietojis

    XP – normāls

    Vista – ciešams

    7 – ļoti labs (neesmu vīlies)

    8 – cerēsim, ka būs labs

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā