xbox vai ps3 splēles uz PC

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles xbox vai ps3 splēles uz PC

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155572
    Anonīms
    Neaktīvs

    SVeiki, vai kāds no jums nezina, vai ir iespējams kautkā spēlēt xbox vai ps3 spēles uz pc, zinu ka varēja spēlēt ps1 speles 😀 bet tas tā, varbut tomer xbox vai tadas ar var uz pc? 🙂

    #279870
    Kon
    Participant

    Nedz PS3, nedz Xbox 360 nav emulatoru. Oriģinālajam Xbox ir, bet Tu jau drošvien biji domājis 360 :>

    #279871
    Anonīms
    Neaktīvs

    A ja emulators, a sodien uzduros youtubee

    https://www.youtube.com/watch?v=LBG6zGW3i5s&feature=related

    nu man iesi hoķīti gribētos baiigi !

    #279872
    msh
    Participant

    Diez ar kaut kādu ī septiņi maz pietiktu lai reālā laikā emulētu 360. xkasti? :>

    Kojāni, strādājušu oriģinālās xkastes emulatoru studijā, labprāt kādu no savām spēlēm pagrabinātu.

    #279873
    akms47
    Participant

    Izskatās, ka tikai speciāli NHL saraxtīts, tas jau problēmu neatrisina.

    Ar PS3 ir savādāk, var iso failus mount’ēt.

    Bet mani tas nav interesējis, paložņā pa krievu forumiem.

    rutracker.org visu laiku tiek seedoti PS3 imagi, kaut kur uzdūros infai par praktisko lietošanu, bet neiedziļinājos.

    Cik sapratu, mazliet “paskaitot burvestības vārdus”, var (tāpat kā uz datora ar Achohol vai Daemon tools) piekabināt spēles diska spoguļfailu (kaut vai uz ārējā USB dika) un baudīt labumus.

    Es neapgalvoju, ka tas strādā, jo neesmu mēģinājis, bet diez vai tik daudz PS3 spēļu iso liktu laukā, ja tas nestrādātu.

    Neesi slinks, palasi pats, ja tas tevi interesē.

    Bet PS3 konsoli tev noteikti vajadzēs nopirkt, uz pišļa emulatoru nav (tikai PS2).

    Par XBOX – nav nekādu emulatoru.

    #279874
    akms47
    Participant

    Pietiks ar i5, bet ar parasto grafikas karti neies cauri, tad kaut kas, ja GF lieto, no FX gala jāņem. Par Ati runājot, pat nezinu vai viņiem, neskaitot individuālos pasūtījumus, ir tāda komerciālā karte.

    #279875
    msh
    Participant

    Kaut kā jocīgi izklausās, zinot ka 360. xkastei GPU bija bāzēts uz kaut kāda radeona, kamēr PS3, kuram tas diez vai veiktspējas ziņā atšķiras uz leju, GF 7800 🙂

    #279876
    akms47
    Participant

    Es jau arī par PS3 runāju, tas nav parastais 7800, kuram 1/2 sheideru nogriezta, tas ir kaut kas starp 7600 Gt un FX karti. Par 360 kasti nerunāju – neesmu pētījis, it kā patīk, bet par maz tautas mēģina ko darīt (es par čakarēšanu). Par PS zinu tik daudz, cik kārojot paspēlēt, esmu palasijis. 360 Raģiks nav tik šerps, man liekas softs ir labāks. Sony tomēr slinko. To jau pierādīja DoS un acountu zādzība šī gada sākumā.

    #279877
    Stat1CX
    Participant

    Problēma slēpjas tur ka konsulēm un PC ir pavisam dažādas arhitektūras, līdz ar to lai noemulētu citu arhitektūru PC vajag kādas 10x jaudīgāku nekā konsule kuru gribi emulet. Mūsdienās tādi pc neeksistē kas tās konsules spētu noemulēt ar lietojamu kadru skaitu sekundē.

    #279878
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu jā, paldies, kko paskatīšos 🙂

    #279879
    akms47
    Participant

    Pareizāk sakot šinas caurlaidība Pc ir mazāka, nav paredzēta. Konsolēm spiež uz grafikas un proča sadarbību. P

    #279880
    Kon
    Participant

    Laikam sajuka par xbox emulāciju :/

    Un vispār, tikai nesen tika izveidots Super Nintendo konsoles emulators, kurš precīzi emulē spēles .. 3Ghz daudzkodolu procesoru vajadzēs :>

    Raksta nobeigumā pieminēts emulators DICE .. To run Pong at about 5-10fps, DICE requires a 3GHz processor.

    https://arstechnica.com/gaming/news/2011/08/accuracy-takes-power-one-mans-3ghz-quest-to-build-a-perfect-snes-emulator.ars/3

    #279881
    msh
    Participant

    Tā ir tāda fetišprecizitāte, neredzu nekādas problēmas ar fce ultra precizitāti – PC portam vajadzēja kaut kādu 200 mhz proci, PSP ports griežas uz vella paraušanu, PS2 ports arī ir sakarīgs.

    #279882
    msh
    Participant

    Kas, pie velna, ir “FX karte”? Nu tak ne jau GF FX sērija? 😀 PS3 RSX reality sintesizer ir salīdzināms ar 7900GT. Tādu karti es pat savā kastē varu ielikt, man kā reiz uz vienas tumbas mētājas nedaudz vājākā 7900GS.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā