Programmatūra

Google atjaunina iOS YouTube lietotni

Google atjaunina iOS YouTube lietotni, nodrošinot kļūdu labojumu. Tas ir pirmais ievērojamais Google iOS lietotņu atjauninājums kopš decembra. Lai gan ir izskanējuši minējumi, ka Gmail, Docs, Search un Photos iOS versiju atjauninājumu trūkuma iemesls ir mēģinājums izvairīties no Apple jaunajām konfidencialitātes politikām, Google to ir noliedzis. Uzņēmums 12. janvāra bloga ierakstā minēja, ka pievienos paziņojumus lietotnēm, kad atjauninājumi būs pieejami.

Kad Google iOS lietotnes tiks atjauninātas, lai ieviestu jaunas funkcijas, vai arī, lai labotu kļūdas, ievērosiet atjauninājumu pie iestatījumiem, kuros būs iekļauta jauna detalizēta informācija par lietotnes konfidencialitāti. Šīs privātumu politikas norāda visas iespējamās kategorijas, no kurām tiks ievākti lietotāju dati, ja lietotnē izmantojat visas pieejamās funkcijas un pakalpojumus. Savus konfidencialitātes iestatījumus ir iespējams kontrolēt, apmeklējot Google kontu vai mainot iestatījumus tieši tām Google lietotnēm, kuras izmantojat uz iOS.

Apple pieprasa, lai uzņēmumi pirms esošo iOS lietotņu atjaunināšanas izmantotu 14. decembrī ieviestās konfidencialitātes politikas. Dažas citas Google lietotnes, piemēram, Stadia, Authenticator, Translate un Classroom, jau ir saņēmušas iOS atjauninājumus.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti