Google strādā pie Gemini AI, lai konkurētu ar Microsoft Bing Chat, ChatGPT un citiem AI

Tiek ziņots, ka Google šoruden gatavojas izlaist savu jauno mākslīgā intelekta (AI) projektu “Gemini”, lai panāktu tādus konkurentus kā OpenAI GPT-4 .

Saskaņā ar The Information ziņojumu, Gemini apvieno teksta ģenerēšanas iespējas, kas līdzīgas GPT-4, ar iespēju izveidot attēlus no teksta aprakstiem. Tas ļautu Google izveidot sarunvalodas AI produktus, piemēram, tērzēšanas robotus, analizēt datus, piemēram, diagrammas, izveidot grafiku un pat kontrolēt programmatūru ar dabiskās valodas komandām.

Šī gada sākumā Google apvienoja divas atsevišķas AI komandas izpilddirektora Sundara Pichai vadībā, lai paātrinātu Gemini izstrādi. Likmes ir augstas, jo OpenAI GPT-4 un DALL-E modeļi ir parādījuši progresīvā AI iespējas. Microsoft arī cīnās, integrējot OpenAI tehnoloģiju Office 365 lietotnēs.

Google cer, ka Gemini nodrošinās tādus patēriņa produktus kā Bard tērzēšanas robots, vienlaikus nodrošinot izstrādātājiem piekļuvi modeļiem, izmantojot Google Cloud. Tas varētu palīdzēt pakalpojumam Google Cloud labāk konkurēt ar Microsoft Azure, nodrošinot AI iespējas lietotnēm.

Google atzīmēja, ka Gemini pašlaik tiek apmācīts, un pēc precīzas noregulēšanas tas būs pieejams dažādos produktos, lietojumprogrammās un ierīcēs.

Avots: Neowin.net

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt