Jaunumi

Google biznesa kontiem aizkavē krātuves ierobežojumus līdz 2022. gadam

Uzņēmums Google ir aizkavējis savu krātuves politiku biznesa kontiem tādiem tiešsaistes rīkiem kā Google Docs, Sheets, Slides, Drawings, Forms un Jamboard līdz pat 2022. gada februārim. Novembrī meklēšanas gigants paziņoja, ka Google Workspace, kā arī Google Photos lietotājiem no 2021. gada 1. jūnija vairs būs pieejama tikai 15GB bezmaksas krātuve. Tomēr šie jaunumi attiecas tikai uz nosauktajiem Google biznesa kontu tiešsaistes rīkiem. Google Photos jau vasarā sagaida bezmaksas krātuves ierobežojumi.

Google bloga ierakstā teikts, ka visi jaunizveidotie Google dokumentu faili tiks ieskaitīti krātuvē. Esošie faili netiks ieskaitīti krātuvē, ja vien tie netiks modificēti 2022. gada 1. februārī vai vēlāk.

Šobrīd Google dokumentu apjoms netiek pieskaitīts pie Workspace bezmaksas krātuves apjoma. Tomēr Google paziņoja, ka izlēmis ierobežot šo priekšrocību. Uzņēmums apgalvo, ka ik dienu Gmail, Drive un Photos tiek pievienoti vairāk nekā 4,3 miljoni gigabaitu.

Google jaunākās krātuves politikas ieviešanas kavēšanās attiecas tikai uz klientiem, kuriem ir Google Workspace konti. Tas nozīmē, ka tas neattieksies uz lietotājiem ar personīgajiem Google kontiem. Dokumentiem, ko izveidojuši personiskie Google kontu lietotāji, no 1. jūnija stāsies spēkā 15GB krātuves ierobežojums. Esošais jūnija grafiks attiecas arī uz Google Photos, kas pēc bezmaksas 15GB kvotas pārsniegšanas mākoņa krātuvē vairs nevarēs saglabāt augstas kvalitātes fotoattēlus.

Uzņēmums bloga ierakstā norādīja, ka ir aizkavējis Workspace krātuves politiku, lai dotu iespēju administratoriem pielāgoties jaunajam modelim un līdz nākamā gada februārim optimizēt krātuvi. Pirms politikas ieviešanas tiks ieviesti arī jauni administrēšanas rīki, lai palīdzētu noteikt un pārvaldīt, kā krātuve tiek izmantota.

Avots: Gadgets

Atbildēt

Līdzīgi raksti