Google uzlabotā aizsardzības programma aizsargās pret riskantām Chrome lejupielādēm

No 6. augusta lietotāji, kas ir iesaistījušies Google progresīvās aizsardzības programmā, kas nodrošina lielāku drošību un aizsardzību augsta profila Google konta lietotājiem, piemēram, žurnālistiem, aktīvistiem, politiķiem un uzņēmumu vadītājiem, iegūs papildu aizsardzību attiecībā uz lejupielādēm, kas veiktas caur Google Chrome interneta pārlūkprogrammu.

Lai ieslēgtu šo funkciju lietotājam, kas ir iesaistīts uzlabotajā aizsardzības programmā, jāveic Google Chrome sinhronizācija. Pēc tam, kad lietotājs mēģinās lejupielādēt failu, ko Chrome identificē, kā potenciāli bīstamu, tiks parādīts brīdinājums vai pat bloķēta lejupielāde.

Uzlabotajai aizsardzības programmai Google kontiem ir vairāki drošības uzlabojumi. Programmai tagad ir nepieciešamas divas fiziskās drošības atslēgas. Kad programma ir reģistrēta, tai papildus parolei, ieejot Google kontā, ir jāizmanto atslēga, kas ierobežo nevēlamas piekļuves Gmail e-pastam, Google Drive diska failiem, citām Google lietotnēm un atlasītām trešās puses lietotnēm. Ja lietotājam nepieciešams atjaunot piekļuvi savam kontam, tiek veiktas papildus pārbaudes darbības, lai pārbaudītu lietotāja identitāti.

Jau pagājušajā nedēļā Google paziņoja, ka Google Titan divu faktoru autorizācijas drošības atslēgu ieviesīs Kanādā, Japānā, Lielbritānijā un Francijā, kā arī to piemēros beta versijai G Suite, Google Cloud Platform un Cloud Identity lietotājiem.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt