Programmatūra

Google Chrome ļaus plašāk kontrolēt tumšo režīmu

Iespēja lietotāju interfeisiem izskatīties tumšākiem ir kaut kas tāds, kas pēdējos gados plaši izplatījies programmatūras pasaulē un ir pieejams teju katrā lietotnē.

Google Chrome interneta pārlūkprogramma nav izņēmums. Tā arī piedāvās šo funkciju. Chrome pārlūkprogramma saņems jaunas iespējas, kas ļauj vairāk kontrolēt tumšā režīma funkciju – iespēju katrai tīmekļa vietnei pielāgot nepieciešamo tumšo vai gaišo režīmu.

Ja izmantojat tumšo režīmu, visticamāk, esat apmeklējuši tīmekļa vietnes, kuras šādā izskatā ir nedaudz grūti izlasīt. Jaunā iespēja ļaus uz laiku atspējotu tumšo režīmu ikreiz, kad apmeklējat šādu vietni un piedāvās automātisko tumšo režīmu, pamatojoties uz katru vietni atsevišķi.

Kā parasti, jauno iespēju vispirms varēs izmēģināt Chrome Canary lietotāji.  Lai to izmēģinātu, lietotājiem būs jāaktivizē Darken websites iespēja chrome://flags. Pēc pārlūkprogrammas restartēšanas lietotāji varēs konfigurēt automātisko tumšo režīmu, apmeklējot atsevišķu lapu iestatījumus.

Nevajadzētu paiet pārāk ilgam laikam, pirms šīs pašas iespējas būs pieejamas arī citām Chrome versijām Android, kā arī iOS.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti