Google paziņo Pixel 5 cenu

Uzņēmums Google beidzot ir paziņojis jaunā viedtālruņa Pixel 5 cenu. Eiropā tas maksās 613 Eur. Salīdzinot ar pagājušajā gadā izlaisto Pixel 4Google mazāk koncentrējās uz jaunu dramatisku tehnoloģiju ieviešanu. Pagājušā gada modelis mūs sagaidīja ar Motion Sense žestiem. Šogad Google koncentrējās uz viedtālruņa pamatfunkciju uzlabošanu, kā piemēram, kameru.

Google Pixel 5 tiks izmantots Snapdragon 765G procesors. Tas nav augstākās pakāpes Snapdragon 865 vai 865 Plus procesors, kas komplektēts ar Qualcomm integrēto X52 modemu 5G atbalstam. Šī izvēle ir nedaudz citāda kā ierastā Pixel stratēģija, kad tas ievieš līdzīgas funkcijas kā Samsung vai OnePlus jaunākie viedtālruņi. Taču, tas nozīmē, ka Google var piedāvāt jauno viedtālruni par zemāku cenu.

Google izceļ dažas lietas, ar ko jaunais Pixelatšķiras no Pixel 4. Kā galvenās no tām var minēt IPX8 klases ūdensizturību, reverso bezvadu uzlādi, lielāku RAM un izturīgāku Corning Gorilla Glass 6 ekrānu. Tomēr, jaunajam viedtālrunim pietrūkst 3.5 mm austiņu porta.

Pixel 5 ir 6 collu 2340 x 1080 OLED displejs, kā arī 90Hz atsvaidzināšanas ātrums. Papildus tam jaunajam viedtālrunim ir 8 GB RAM, 128 GB iekšējā krātuve, 4080 mAh akumulators, 18W USB-C ātrā uzlāde. Pixel 5 atbalsta gan 6GHz, gan 5G, kas nozīmē, ka tam jāstrādā ar gandrīz jebkuru 5G tīklu.

Kā jau parasti, jaunais Google Pixel viedtālrunis izceļas ar kameru. Pixel 5 ir divas aizmugurējās kameras: 12.2 pikseļu galvenā kamera ar 77 grādu redzes lauku un gan optiksā, gan elektroniskā attēla stabilizāciju, kā arī jauna 16 MP ultraplata kamera, kas var uzņemt attēlus līdz pat ar 107 grādu platu leņķi. Priekšējā kamera gan ir palikusi ar tikai 8 MP izšķirtspēju, taču Google tai ir pievienojusi iespēju uzņemt portreta režīma kadrus, izmantojot Night Sight režīmu.

Protams, jaunajam viedtālrunim ir arī daži programmatūras atjauninājumi. Google jaunajam viedtālrunim ir pievienojis jaunu mākslīgā intelekta Potrait Light režīmu, kas ļauj manuāli regulēt apgaismojumu, trīs jaunus stabilizēšanas režīmus stabilākai video uzņemšanai. Papildus tam jaunajā viedtālrunī būs Extreme Battery Saver režīms, kas sola palīdzēt pagarināt akumulatora darbības laiku līdz pat 48 stundām.

Kā jau bija gaidāms, jaunākais Pixel ir mazliet citāda ierīce nekā iepriekšējos gados. Tā vietā, lai izvēlētos vislabākos iespējamos parametrus, Google piedāvā nedaudz pieticīgāku specifikāciju komplektu un zemāku bāzes cenu: Pixel 5 sāksies no 613 Eur, kamēr Pixel 4 sākuma cena bija 700 Eur.

No 15. oktobra Pixel 5 būs pieejams 8 valstīs. Viedtālruni jau tagad iespējams pasūtīt iepriekšpārdošanā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt