Google fotoattēli vairs neveidos rezerves kopijas multividei no vietnēm WhatsApp, Facebook un citiem

Google ir paziņojis, ka vairs netiks dublēta multivide no tādām tērzēšanas lietotnēm kā WhatsApp, Messenger, Instagram, Snapchat un Twitter uz Google fotoattēliem. Uzņēmums šīs izmaiņas pārbaudīja agrāk šajā mēnesī, un tagad tas ir ieviests visiem Google fotoattēlu lietotājiem.

Uzņēmums maina Google fotoattēlu noklusējuma iestatījumus tikai tāpēc, lai nodrošinātu, ka tas neveic multivides satura dublēšanu no ziņojumapmaiņas lietotnēm. Pārvietošana ir īslaicīga, ko nodrošina Google, un savā paziņojumā atzīmē, ka cilvēki kopīgo vairāk fotoattēlu un videoklipu, tad Google maina noklusējuma fotoattēlu iestatījumus, lai ietaupītu interneta resursus. Paziņojums par šīm izmaiņām tiks parādīts arī lietotnē Google fotoattēli. Pilnu lietotņu sarakstu Google neizziņoja, bet apstiprinātajās lietotnēs ietilpst WhatsApp, Messages, Kik, Snapchat, Twitter, Instagram, Facebook un LINE.

Šīs izmaiņas nekādā veidā neietekmēs jūsu pašreizējos tērzēšanas multivides failus, kas ir dublēti ar Google fotoattēliem. Varat arī manuāli iespējot šo funkciju, izmantojot lietotni Google fotoattēli, lai nodrošinātu visu jūsu tērzēšanas multivides dublēšanu.

Google iepriekš bija pārtraucis straumēšanu vietnē YouTube, lai palīdzētu saglabāt interneta resursus. Arī Netflix un citi straumēšanas pakalpojumu sniedzēji pirms pāris mēnešiem bija veikuši līdzīgas izmaiņas.

Avots: Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt