Programmatūra

Google datu atjaunošanas rīks varētu atļaut pārcelt WhatsApp datus no iOS uz Android

Google datu atjaunošanas rīks drīz vien ļaus lietotājiem pārsūtīt WhatsApp datus no iOS uz Android ierīcēm. Jaunākais lietotnes atjauninājums, kas nesen tika pievienots Google Play veikalam, rāda atsauces par WhatsApp sarakstu vēstures kopēšanu no iPhone uz Android tālruņiem. Datu atjaunošanas rīks līdz šim pēc noklusējuma ticis rādīts Android ierīcē, kad iestatāt jaunu Android tālruni, un vēlaties pārsūtīt datus no vecās ierīces. Šobrīd Google vēl nav oficiāli publicējusi informāciju par gaidāmo saderību starp iOS un Android viedtālruņiem.

Google datu atjaunošanas rīks pagājušajā nedēļā tika izlaists Google Play veikalā kā atsevišķa lietotne, lai ļautu lietotājiem atjaunot datus, izmantojot vadu vai mākoņdublējumu. 9to5Google konstatēja, ka jaunākajā lietotnes atjauninājumā — versijā 1.0.382048734 — kodā ir atsauces uz WhatsApp sarakstu un vēstures kopēšanu no iPhone uz Android tālruni. Atsauces ietver tekstus “Skenējiet QR kodu ar savu iPhone, lai atvērtu WhatsApp, pēc tam pieskarieties pogai Sākt”, “Atstājiet savu iPhone atbloķētu un WhatsApp atvērtu”, “Neizdodas noskenēt kodu? Savā iPhone atveriet WhatsApp, pēc tam atveriet Iestatījumus > Sarakstes > Pārvietot sarakstes uz Android”.

Datu atjaunošanai lietotnē, iespējams, tiks rādīts QR kods, kas būs jāskenē, izmantojot iPhone, kas pēc tam aizvedīs lietotāju uz WhatsApp datu pārsūtīšanas iestatījumiem, par kuriem jau šomēnes ziņoja WABetaInfo. WABetaInfo konstatēja, ka Facebook piederošajai ziņojumapmaiņas lietotnei paredzētā Android beta versija testē datu pārvietošanu no iOS uz Android. Tolaik process tika parādīts ar vadu savienojumu starp abām ierīcēm.

Telefonu maiņa (it īpaši no iOS uz Android vai otrādāk) var sagādāt galvassāpēs, tādēļ šādas funkcijas, kas palīdz saglabāt vai pārvietot nepieciešamos datus uz jauno viedtālruni, ir visai noderīgas un var ietaupīt daudz laika.

Avots: Gadgets360

Atbildēt

Līdzīgi raksti