Dzīvesstils

Google grasās aizvietot Android Auto ar Google Assistant

Uzņēmums Google ir apstiprinājis, ka ar Android 12 viedtālruņos vairs nebūs Android Auto lietotnes. Tā vietā ikvienam, kurš vēlas saviem Android tālruņiem draudzīgu braukšanas interfeisu, vajadzētu izmantot Google Assistant balss asistenta braukšanas režīmu, kas ir pieejams Google Maps ietvaros, vai Android Auto interfeisu, kas pieejams atsevišķās automašīnās.

“Tie, kuri izmanto viedtālruņu Android Auto lietotni, tiks novirzīti uz Google Assistant braukšanas režīmu,” teikts Google paziņojumā. “Sākot ar Android 12, Google Assistant braukšanas režīms būs viedtālruņa noklusējuma braukšanas asistents. Šobrīd nav nekādas sīkākas informācijas, ar ko dalīties.” Google apgalvo, ka tiem lietotājiem, kas izmanto Android Auto saderīgos automobiļos nevis viedtālruņos, nekas nemainīsies.

Google apstiprinājums tika saņemts pēc tam, kad XDA Developers ziņoja, ka daži lietotāji ir redzējuši ziņojumu viedtālruņu lietotnē Android Auto, kurā teikts, ka pakalpojums “tagad ir pieejams tikai automašīnu ekrāniem”, un norādīja, ka šo lietotni turpmāk aizstās Google Assistant.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti