Vai Google šonedēļ atklāja Pixel 4?

Google šonedēļ rīkoja savu ikgadējo izstrādātāju konferenci, ko dēvē par Google IO. Uzņēmums uzsāka notikumu ar galveno prezentāciju otrdien no rīta, kad tā paziņoja par jaunu, plašāku Home Hub viedo displeju, tās Android Q atjauninājumu un vidēja diapazona Pixel 3a un Pixel 3a XL.

Apskati par Google Pixel 3a un 3a XL:

Bet vai Google atklāja vēl vienu Pixel viedtālruni skatuves laikā? Ir bijušas dažādas spekulācijas, ka Kalifornijas uzņēmums smalki atklāja nākamās paaudzes Pixel 4 demonstrācijas laikā par tā uzlabojumiem pakalpojumā Google Assistant.

Google atklāja, ka tās jaunie runas atpazīšanas un valodas izpratnes modeļi ir ļāvuši samazināt mākoņa 100GB modeļus, kas pašlaik tiek izmantoti, lai aktivizētu sarunu Google Assistant līdz mazāk nekā pusei gigabaita.

Pateicoties šim ļoti iespaidīgajam samazinājumam, AI, kas pilnvaro Google palīgu, tagad var darboties lokāli tālrunī. Kā Google demonstrēja uz skatuves, tas padara jūsu palīga atbildes laiku daudz ātrāku. Tas arī nodrošina reāllaika transkripciju, pat ja jums nav tīkla savienojuma.

Google demonstrēja tehnoloģiju uz skatuves, izmantojot nenosauktu klausuli, kas slēpta plastikāta korpusā, pirms apstiprināja, ka nākamās paaudzes Google Assistant pirmo reizi būs pieejams jaunajos Pixel tālruņos vēlāk šogad.

Korpuss bloķē aizmugurējo kameru (kameras), bet tam ir neliels izgaismojums LED zibspuldzei, kas bija nepieciešama, jo viens no demonstrējumiem bija saistīts ar Google Assistant zibspuldzes ieslēgšanu. Kad klausuli rādīja no priekšpuses, priekšējās puses kameras, iespējams, atrodas ierīces augšējā kreisajā stūrī, kas nav tāds pats dizains kā Pixel 3.

Šķiet, ka nav nekāda iecirtuma, kā Pixel 3. Bet, ja tas ir izmēģinātais un pārbaudītais Pixel 3, kas pēdējos septiņus mēnešus jau ir pieejams un nopērkams, tad kāpēc tas tiek demonstrēts noslēpumainā apvalkā?

Agrākās baumas liecina, ka Pixel 4 XL būs aprīkota ar dubultu aizmugurē uzstādītu kameru. Ja uzņēmums turpinās ar savu tipisko palaišanas grafiku, mēs redzēsim jauno Pixel aparatūru 2019. gada oktobra sākumā.

 

Avots: t3.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt