Google Assistant veic uzlabojumus, lai labāk uztvertu lietotāju balsis

Google Assistant jau visai labi spēj uztvert balsis un atpazīt vārdus. Izskatās, ka papildus uzlabojumi ir jau ceļā. Atsauces uz “personalizētu runas atpazīšanu” ir sākušas parādīties Android Google lietotnes kodā.

9to5Google atklāja, ka programmas jaunākā versija piedāvās “saglabāt audioierakstus lietotāja ierīcē, lai palīdzētu Google Assistant labāk atpazīt lietotāja sacīto”. Šī funkcija varētu būt līdzīga tai, ko Google jau izmanto savos viedajos skaļruņos biežāk uzdoto jautājumu apstrādei.

Pamatojoties uz informācijas fragmentiem, kas atrasti paslēpti lietotnē, ja lietotājs ir izslēdzis šo funkcionalitāti, Google Assistant  “būs mazāk precīzs, identificējot vārdus un frāzes, ko lietotājs bieži saka”.

Pagaidām nav īsti skaidrs, vai šīs izmaiņas veiks lielus uzlabojumus. Datu lokālā apstrāde Android viedtālrunī un spēja atpazīt konkrēta lietotāja datus – akcentu, unikālus vārdus un visu pārējo – varētu padarīt Google Assistant vēl precīzāku kā nekad.

Pagaidām nav zināms, kad un vai kādas izmaiņas vai uzlabojumi tiks oficiāli atklāti. Taču, kā uzņēmums minēja Google IO 2022 konferencē, tas nepārtraukti strādā, lai uzlabotu sava balss asistente precizitāti.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt