Jaunumi

Google izlaiž Android spēļu beta versiju Windows datoriem

Jau decembrī tika atklāti uzņēmuma Google ir plāni 2022. gadā pārnest Android spēles uz Windows 11 un Windows 10 sistēmām. Nu tehnoloģiju gigants ir publicējis Android spēļu beta versiju Windows datoriem.

Google ir izstrādājis unikālu lietotni, ko var izmantot, lai piekļūtu arvien pieaugošam spēļu katalogam, kas ietver dažas leģendāras viedtālruņu spēles: Bang Bang, Summoners War, State of Survival: The Joker Collaboration un Three Kingdoms Tactics. Lai gan lietotne vēl nav oficiāli palaista, ir pieejama tās beta versija, ko var izmantot agrīnai piekļuvei.

Izmantojot lietotni, kas instalēta Windows datorā, spēlētāji varēs spēlēt populārākās viedtālruņu spēles viedtālruņos, planšetdatoros, Chromebook un Windows ierīcēs ar peli un tastatūru.

Pagaidām gan tikai spēlētājiem Honkongā, Dienvidkorejā un Taivānā ir iespēja reģistrēties un spēlēt savas mīļākās Android spēles uz Windows.

Tā kā uzņēmums ir apstiprinājis, ka drīzumā tiks paziņots par vairāk valstīm, kurās būs piekļuve jaunajai lietotnei, tiek plaši diskutēts, ka šajā gadā Google I/O nāks klajā ar vairāk detaļām par jauno par pakalpojumu, kā arī visticamāk paziņos par Android 13.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti