Programmatūra

Google Meet turpmāk būs iespējams izslēgt dalībnieku mikrofonus un kameras

Google Meet sapulču vadītāji drīzumā iegūs jaunu iespēju, kas jau ir pieejama citos videokonferenču rīkos – izslēgt dalībnieku mikrofonus vai kameras un neļaut tos ieslēgt atpakaļ.  Par jauno funkciju uzņēmums paziņojis bloga ierakstā. Paredzēts, ka jaunā funkcija palīdzēs novērst fona trokšņus no dalībnieku mikrofoniem, kā arī palīdzēs sapulces vadītājam koncentrēties uz būtisko informāciju.

Mikrofona un kameras bloķēšanas funkcija pēc noklusējuma tiks izslēgta. Ja sapulces vadītājs vēlas to izmantot, tā ir jāieslēdz sapulču laikā. Ja sapulcei ir vairākas telpas, audio un/vai video izslēgšanas funkcija būs pieejama arī tajās, bet netiks automātiski pārnesta no galvenās istabas uz citām.

Avots: Google Workspace

Ja dalībnieks izmanto vecākas iOS un Android lietotņu versijas, kas neatbalsta šo funkciju, tad, ja sapulces vadītājs izmantos šo funkciju, šis dalībnieks tiks automātiski izmests no sapulces. Ja šie iestatījumi tiks iestatīti jau pirms sapulces, dalībnieki ar vecākām lietotnes versijām nevarēs tai pievienoties.  Google apgalvo, ka jaunās funkcijas izslēgšana ļaus sapulcē piedalīties dalībniekiem, kas izmanto vecākas lietotnes versijas.

Piekļuve jaunajai funkcijai būs visiem Google Workspace klientiem. Tā pamazām būs pieejama daļai dalībnieku, bet vairumam – sākot no 1. novembra.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti