Google Meet jaunā funkcija palīdzēs uzlabot video, kad strādāsiet no mājām

Pēdējos 2 gados vairums ofisa darbinieku ir saskārušies ar iespēju strādāt no mājām. Lai gan daudzi jau atgriezušies ofisos, daļa turpina strādāt no mājām vismaz dažas dienas nedēļā. Ja ofisā katram ir pieejams savs stūrītis ar salīdzinoši lietišķu fonu, tad dažkārt mājās to atrast ir nedaudz grūtāk. Ja nepieciešams piedalīties darba video sapulcē no mājām, apkārtējā vide un tas, ko redzēs pārējie var radīt nevajadzīgu stresu. Laika gaitā, lai risinātu šo problēmu, vairums video konferenču rīku pievienoja funkciju, kas ikvienam ļāva mainīt fonu vai izpludināt to. Taču, ne vienmēr tas pilnībā uzlabo video kvalitāti – dažkārt, strādājot no mājām, gadās, ka galds nav piemērotā augstumā un, lai novietotu sevi video centrā, nākas zem datora palikt dažas grāmatas. Lai nebūtu jāaiztiek grāmatu plaukts, Google Meet video konferenču rīkā pavisam nesen pievienota funkcija, kas palīdzēs iecentrēt personu video centrā.

Jaunajai Google Meet funkcijai vajadzētu parādīties ar jaunāko atjauninājumu. Tā, vēl pirms pievienošanas video sapulcei, izmantojot digitālu kadra pietuvināšanas metodi, apgriezīs video malas tā, lai persona atrastos kadra centrā. Funkcija veidota, lai izceltu sapulces dalībnieku un novērstu uzmanību no apkārt esošā.

Google savā Workspace blogā min, ka funkcija iecentrēs personu tikai pirms sapulces uzsākšanas un nesekos tai sapulces laikā. Šāds lēmums pieņemts, lai nepārtraukti kustīga kamera lieki nenovērstu citu sapulces dalībnieku uzmanību. Taču, ja kāds sapulces dalībnieks maina atrašanās vietu un saprot, ka vairs nav redzams, iestatījumos būs iespēja atjaunot video kadra centru.

Jaunā funkcija jau pamazām tiek izlaista, taču pagaidām pieejama tikai daļai Chrome M91 un Edge 91 versijas lietotāju. Safari interneta pārlūkprogrammas lietotājiem būs vēl nedaudz jāuzgaida.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt