Google Meets turpmāk arī būs iespējams pielāgot savu fonu

Google Meet

Vairums no lietotājiem, kas ir izmantojuši Zoom tiešsaistes video konferences rīku, ir ievērojuši tā piedāvātos fonus. Visticamāk, ka vairums no lietotājiem tos ir arī izmēģinājuši un radoši pielāgojuši savus fonus. Tagad arī Google Meet tiešsaistes video konferences rīkam, ko Google izveidoja pandēmijas laikā, būs iespēja pielāgot fonus.

Lai aktivizētu pielāgotos fonus, nav nepeiciešams pārlūkprogrammas paplašinājums. Google ļauj izvēlēties fonus no savas fotoattēlu kolekcijas vai no Google nodrošinātās attēlu bibliotēkas, kurā ir ainavas, abstrakti mākslas darbi un biroju foni.

Uzņēmums Google gan norāda, ka var paiet pat nedēļa līdz visi Google Meet lietotāji varēs piekļūt jaunajai pielāgojamā fona funkcijai. Pavisam drīz šī funkcija būs pieejama arī viedtālruņu versijās.

Konkurentu tiešsaistes video konferenču pakalpojumi Microsoft Teams un Zoom jau kādu laiku ļauj izmantot pielāgotus attēlus sapulču foniem. Visām trīs video konferenču platformām regulāri tiek pievienotas jaunas funkcijas. Pēdējo mēnešu laikā Google Meets ir pievienojis fona izpludināšanas efektu, zema apgaismojuma režīmu, rokas pacelšanas pogu, kā arī iespēju redzēt visus sarunas dalībniekus reizē (līdz pat 49 cilvēkiem).

Google savu Meet pakalpojumu integrēja Gmail jau maijā, ļaujot veidot sapulces ar līdz pat 100 dalībniekiem un bez laika ierobežojumiem. Google Meets ir pieejams ikvienam, kuram ir Google konts.

Google izpilddirektors Sundar Pichai norādīja, ka 2020. gada trešajā ceturksnī Google Meets ir bijuši 235 miljoni ikdienas sanāksmju un vairāk nekā 7.5 miljardi ikdienas videozvanu. Tas šķiet visai iespaidīgi!

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt