Programmatūra

Google Photos Android īpašniekiem piedāvās izveidot mapes ar paroli

Google Photos izlaidis jaunu funkciju Android viedtālruņu īpašniekiem, kas ļaus dažādus fotoattēlus saglabāt mapē ar paroli. Attēli, kas saglabāti šajā mapē, netiks parādīti visu attēlu lentē. Šī funkcija līdz šim bijusi pieejama Pixel viedtālruņos, bet nu Android Police ziņo, ka tā būs pieejama arī citos Android viedtālruņos.

Jaunā funkcija ļauj izvēlēties konkrētus fotoattēlus vai videoklipus un ievietot tos mapē ar piekļuves kodu vai biometrisko informāciju, izņemot tos no galvenās foto plūsmas un mākoņa. Par jauno funkciju pavasarī tika paziņots  Google I/O prezentācijā, pēc tam vasarā funkcija tika ieviesta Google Pixel 3 un jaunākos viedtālruņos, bet nu tā sagaidāma arī citās Android ierīcēs. Savā prezentācijā Google kā piemēru funkcijas izmantošanai izmantoja piemēru par vecākiem, kas no saviem bērniem slēpj tikko iegādāta kucēna attēlus.

Jaunā funkcija būs pieejama tālruņos, kuros darbojas Android 6 vai jaunāka versija, un tai varēs piekļūt dodoties uz Photos > Library > Utilities. Google arī piebilda, ka nākamā gada sākumā šī funkcija nonāks pie iOS Google Photos versijas.

Ja vēlaties izmantot šo funkciju, ir vērts atzīmēt, ka ar paroli aizsargātajā mapē saglabātie fotoattēli netiks dublēti līdz mākonim un tiks izdzēsti, ja atinstalēsiet  Google Photos vai atiestatīsiet ierīci uz rūpnīcas iestatījumiem, šos failus nepārvietojot uz citu mapi.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti