Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

Google Pixel 4A tiks laists klajā jau 3. augustā

Uzņēmums Google pirmdien, 3. augustā, laidīs klajā jaunu budžeta klases viedtālruni – Pixel A4. Šobrīd Google ir izveidojusi lapu, kurā, atverot lodziņus Google logo krāsu secībā (zila, sarkana, dzeltena, zila, zaļa un sarkana) iespējams redzēt jaunāko informāciju par viedtālruni.

Google ir arī atjauninājusi dažus no saviem sociālo kontu profila attēliem, piemēram,  Twitter konta profila fona bilde aizvietota ar Googles izveidotajā, viedtālrunim veltītajā lapā redzamajiem logo krāsas kubiciņiem. Jaunajā lapā publicēts teksts Lorem ipsum latīņu valodā, kurā redzami tādi vārdi kā “lowlightena”, “bokehus” un “megapixelum” , kas sniedz nelielu priekštatu par to, ko sagaidīt no jaunā viedtālruņa.  Vārdi apzīmē viedtālruņa kameru, kas Google viedtālruņiem vienmēr ir augstas kvalitātes. Jaunā viedtālruņa Google Pixel 4A cenai vajadzētu būt zemākai kā Pixel 4 cenai. Tiek baumots, ka jaunā viedtālruņa cena varētu būt aptuveni 349 ASV dolāri jeb 303 Eur, kas būtu zemāka par jaunā Apple iPhone SE cenu.

Jaunā viedtālruņa gaidīšana izvērtusies ilgāka kā paredzēts. Maijā COVID-19 pandēmijas dēļ Google atcēla savu I/O izstrādātāju konferenci, kurā bija paredzēts paziņot par jauno Pixel 4A viedtālruni. Jūlijā Google netīšām publicēja jaunā viedtālruņa attēlu savā mājas lapā. Tas bija pirmais īstais mājiens, ka Pixel 4A tiks atklāts pavisam drīz.

Saskaņā ar jau iepriekš noplūdušiem datiem, viedtālrunim būs 5.8 collu OLED displejs un to darbinās Qualcomm 730 mikroshēmas. Vēl tiek paredzēts, ka Pixel 4A būs 6 GB RAM, 64 GB atmiņa un 12 MP kamera, kurai būs līdzīgi rezultātī kā Pixel 4 viedtālrunim.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti