Ierīces

Google Pixel 6 varētu iegūt 4 gadu Android atjauninājumus

Lai gan Google Pixel 6 tiks izziņots tikai nākamnedēļ, 19. oktobrī, jau šobrīd pat to tiek plaši diskutēts. Vienas no jaunākajām baumām liecina, ka šie viedtālruņi varētu iegūt samērā ilgu Android atjauninājumu atbalstu.

Kā vēsta kāds Twitter lietotājs (@_snoopytech_ ), Google Pixel 6. sērija iespējams iegūs četru gadu programmatūras atjauninājumus un piecu gadu drošības atjauninājumus. Tas nozīmē, ka viedtālrunim būs iespējams atjaunināt pat 16 Android versiju (protams, ja tāda tiks izlaistsa).

Uzņēmuma jaunākais atjauninājums Android 12 ir pieejams Google Pixel 3 un jaunākām Pixel sērijas viedtālruņu versijām. Šis viedtālrunis tika izlaists 2018. gadā, tāpēc šis būs trešais programmatūras jaunināšanas gads, un nav skaidrs, vai Pixel 3 sēriju atbalstīs Android 13.

Ja ziņas par gaidāmā viedtālruņa ilgo atjauninājumu laiku ir patiesas, tas būtu ievērojams solis no paša uzņēmuma, kas veicinātu lietotājus ilgāk izmantot vienu viedtālruni.

Jau iepriekš šis Twitter lietotājs baumoja par Fitbit Charge 5 un Samsung Galaxy Watch 4 dažādām iezīmēm, kas izrādījās patiesas.

Ja esat Android viedtālruņa īpašnieks, visticamāk esat ievērojuši, ka ne visiem viedtālruņiem tiek solīti tik ilgi atjauninājumi un pat ja tiek, ne vienmēr tie strādā tā, kā tiem vajadzētu. Būs interesanti redzēt, ko tehnoloģiju gigants piešķirs jaunākajiem Pixel viedtālruņiem un cik daudz no baumotās informācijas būs taisnība.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti