Dzīvesstils Raksti

Google strādā pie apgaismotu ielu izcelšanas funkcijas Google Maps aplikācijā

Tumšajos ziemas vakaros dodoties mājās no darba vai vienkārši pastaigājoties, patīkamāk un drošāk ir izvēlēties labi apgaismotu ielu maršrutus, izvairoties no tumšām sānieliņām, nezinot, kas tajās var mūs sagaidīt. Taču ko darīt, ja atrodamies pirmo reizi kādā nepazīstamā vietā? Kā zināt kuras ielas izvēlēties labāk?

Tas ir kas tāds, ko Google vēlas ieviest savā Google Maps GPS aplikācijā. Saskaņā ar XDA izstrādātāju pārskatu, Google strādā ar jaunas funkcijas ieviešanu savā Google Maps pakalpojumā ar nosaukumu ,,Lighting’’, kas izcels kartē spilgtāk izgaismotās ielas.

Tas nozīmē, ka gadījumā, ja jūs labprātāk nevēlētos staigāt pa tumšu ielu, bet gan atrast iespējami drošāku un spilgtāk apgaismotu ielu, jūs varat izmantot Google Maps aplikāciju, lai to atrastu. Tajā pašā brīdi, šo varētu izmantot bērni, kuriem nākas vakaros pārvietoties pašiem no skolas vai treniņa mājup. Šobrīd vēl nezinām, kā šī funkcija varētu izskatīties, vai tā darbosies tikai lielākajās pilsētās un konkrētos reģionos, vai arī visā pasaulē, taču tā izklausās pēc labas un inovatīvas idejas.

Pēc XDA teiktā, balstoties pēc atrastās informācijas, funkcija iezīmēs spilgti izgaismotās ielas dzeltenā krāsā. Viņi arī ierosina, ka vispirms to varētu izmēģināt Indijā, un analizējot rezultātus, attiecīgi arī turpināt funkcijas integrēšanu visā pasaulē.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti