Intel atvadās no Pentium un Celeron procesoriem

Intel processor inside of a computer

Intel aizstāj savus Pentium un Celeron zīmolus ar Intel Processor. Jaunais zīmols aizstās esošos zīmolus 2023. gadā.

Intel turpmāk izmantos Core, Evo un vPro zīmolus saviem jaudīgākajiem procesoriem un izmantos Intel Processor zīmolu zemākas cenas un jaudas līmeņa produktiem.  Intel ir apņēmies veicināt inovāciju, lai sniegtu augstākās kvalitātes produktus mūsu lietotājiem, un mūsu entry-level procesoru saime ir bijusi stūrakmens tam, lai paaugstinātu datoru jaudas standartu visos cenu līmeņos,” skaidro Džošs Ņūmens (Josh Newman), mobilo klientu platformu pagaidu ģenerālmenedžeris Intel. “Jaunais Intel procesora zīmols vienkāršos mūsu piedāvājumus, lai lietotāji varētu veikt pareizo izvēli savām vajadzībām.”

Intel Inside branding
Intel jaunais zīmols. Avots: Intel

Pentium zīmols beidz savu darbību pēc gandrīz 30 gadiem. Pentium mikroshēmas 1993. gadā pirmo reizi tika lietotas stacionārajos datoros, pirms pārejas uz klēpjdatoru tirgu.

Intel apgalvo, ka zīmola maiņa neietekmēs uzņēmuma pašreizējo vai turpmāko produktu piedāvājumu. Tika arī uzsvērts, ka “ uzņēmums turpinās ražot tādus pašus produktus arī turpmāk un nemainīs esošās priekšrocības šai produktu līnijai”.

Avots: TheVerge, Intel

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. Laba ideja kā apmulsināt pircējus, būs lielāk iespējā iegrābties uz Celeron jauda procesoru nevis paņemt cerēto Pentium ekvivalentu, jo kurš gan galva paturēs kas ir N3350 un kas N5030, bet jauda atšķiras teju 2x.

  2. Celeron processori bija vieni no lēnākajiem sava klasē, jo mazā keša dēļ nespēja tikt līdzi citiem processoriem, es arī iekritu šaja bedrē jo skatījos uz Ghz nevis processora veiktspējas. Processora taksts frekfrence ir svarīga bet ne vienīgais lielums tā ātrdarbībā. Iesaku meklēt review ar salīdzinajuma internetā sakot ar programmām beidzot ar spēlem. Intel sava mērā tiek gala vienādi veikspējas testos( viens CPU), bet tie ir vienīgie kas var dod priekšskatu par processoru.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt