Microsoft Surface Book 3 ar 10. paaudzes Intel CPU un jaunu NVIDIA GPU

Ar Surface Book 2 Microsoft pierādīja, ka var konkurēt ar MacBook Pro, ar jaudīgu un patiesi inovatīvu klēpjdatoru.

Bet tas bija pirms trim gadiem. Kur Microsoft var doties tālāk ar Surface Book 3? Pirmkārt, beidzot tiek iegūta moderna aparatūra ar Intel 10. paaudzes procesoriem un atjauninātu NVIDIA grafiku. Bet diemžēl tas ir arī viss ko jaunajos datoros redzēsiet.

13,5 collu un 15 collu Surface Book 3 klēpjdatori izskatās tieši tādi paši kā iepriekšējais modelis, un patiesībā nav pārsteidzošu jaunu iespēju. Jūs joprojām varat noņemt ekrānu, nospiežot tikai vienu taustiņu, uzstādīt to atpakaļ uz tastatūras pamatnes vai vienkārši izmantot displeju kā planšetdatoru.

Ir iemesls, kāpēc Microsoft negribēja daudz ko mainīt. Surface Book 2 bija krāšņa un labi izgatavota ierīce. Bet, Microsoft nedara neko daudz, lai konkurētu ar jauniem datoru dizainiem, piemēram, ASUS ZenBook Pro Duo un Zephyrus G14 spēļu ierīcēm.

Surface Book 3 specifikācijas

13,5 collu Surface Book 3 ir aprīkots ar Intel Core i5-1035G7  procesoru un integrētu Iris Plus grafiku. Vai otrs variants ir i7-1065G7 ar GeForce GTX 1650 Max-Q grafiku. Nedaudz sarūgtina šajā brīdī redzēt četrkodolu CPU. It īpaši, ja Dell pagājušā gada XPS 13 piedāvāja seškodolu procesou. Bet, arī 13 collu MacBook Pro ir iestrēdzis četrkodolu mikroshēmās, tāpēc Microsoft nebūt nav vienīgais.

15 collu Surface Book 3 nāk ar  Core i7 centrālo procesoru un NVIDIA GTX 1660 Ti Max-Q, ar iespēju jaunināt uz NVIDIA Quadro RTX 3000 GPU. Šajā gadījumā Microsoft nedaudz zaudē, jo tas konkurē ar Apple  jaudīgo 16 collu MacBook Pro, kas piedāvā sešu un astoņu kodolu CPU. Pat izmantojot Quadro grafikas iespēju, Surface Book 3 ir grūta izvēle, kas jāizdara ikvienam, kurš vēlēsies pēc iespējas lielāku jaudu. Pat Dell jaunāko XPS 15 var konfigurēt ar sešu kodolu CPU.

Protams, Microsoft ir ierobežotāks nekā citi datoru ražotāji, jo to var izmantot arī kā planšetdatoru. Tas nozīmē, ka tam ir jānovieto CPU noņemamā displeja iekšpusē, kamēr tam veltītā grafika atrodas tastatūras pamatnē. Tas nav ierobežojums, ar kuru jāsaskaras konkurentiem. Microsoft noteikti ir paveicis dažus gudrus inženiertehniskos darbus, lai padarītu Surface Book 3 atšķirīgu. Taču, ja tā vēlas konkurēt ar jaudīgākiem datoriem, tai būs nepieciešams pilnīgi jauns dizains, kas spētu apstrādāt ātrākus CPU.

Surface Book 3 liels plus ir, ka varat beidzot konfigurēt abus modeļus ar 32 GB RAM, un Microsoft saka, ka tā jaunie SSD ir ievērojami ātrāki nekā iepriekš. Turklāt uzņēmums atzīmē, ka jūs varat sagaidīt 17,5 stundu akumulatora darbības laiku (Book 2 ilga gandrīz 21 stundu mūsu testos, tāpēc mēs varētu sagaidīt vēl lielāku darbības laiku).

Cenas

13,5 collu Surface Book 3 cena sāksies no 1600 USD (~1480 Eur) ar 8 GB RAM un 256 GB lielu krātuvi, savukārt jaudīgāka modeļa cena ir 2300 USD (2130 Eur) ar 16 GB RAM. Salīdzinājumam, 13 collu un 16 collu MacBook Pro sākas attiecīgi no 1300 USD (~1200 Eur) un 2400 USD (2220 Eur). Šodien varat iepriekš pasūtīt abus Surface Book 3 modeļus, un pie mazumtirgotājiem tie nonāks 21. maijā.

Engadget

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt