Jau klāt novembris, bet Windows 10 oktobra atjauninājumi vēl joprojām nav gatavi

Microsoft uzsāka oktobri uz augstas nots, ar ilgi gaidīta atjauninājuma izlaišanu. Tā bija daļa no uzņēmuma centieniem izlaist 2 lielus Windows atjauninājumus katru gadu. Kļūdu dēļ oktobrī notika apkaunojoša atjauninājuma atsaukšana. Tagad jau ir klāt novembris, un tas vēl joprojām nav gatavs.

Kad Microsoft izlaida oktobra atjauninājumus, uzņēmums izcēla īpašās iespējas – jauno ekrānšāviņu rīku, Explorer tumšo režīmu, labākas mākoņu integrācijas. Tomēr atjauninājiem arī bija riebīgs paradums dzēst dokumentu mapi instalēšanas laikā. Tas nodzēsa visus failus un mapes, kuras atradās tai iekšā. Microsoft atsauca atjauninājumu dažas dienas vēlāk, lai izmeklētu problēmu. Daudzi lietotāji arī sūdzējās par nestrādājošiem draiveriem.

Par problēmām tika ziņots agri. Microsoft Insiders programmas biedri norādīja, ka viņi bija brīdinājuši uzņēmumu par šo kļūdu jau vairākus mēnešus pirms atjauninājuma oficiālās izlaišanas. Šie ziņojumi netika redzēti, jo atsauksmju sistēma tiem piesķīra zemu prioritāti. Microsoft teica, ka labos to un pievienos smaguma pakāpes kļūdu ziņošanas funkcijā.

Microsoft ir atzinis kļūdas atjauninājumā. Nesen uzņēmums bija ziņojis, ka kļūda bija izlabota iekšēji. Izskatījās, ka atkal tiks izlaisti oktobra atjauninājumi, bet pagaidām tos ir saņēmuši tikai Insiders biedri. Pēdējā atjauninājumā ir vēl jauni labojumi un lietas, kuras testēt Insiders biedriem. Starp labojumiem ir kļūdas labojums, kura dēļ Windows neprasīja, vai jūs vēlaties pārrakstīt failus ar vienādiem nosaukumiem ZIP arhīva dekompresēšanas laikā. Windows vienkārši izlaida tos failus.

Šo iemeslu dēļ netika izlaisti oktobra atjauninājumi. Microsoft nāksies izdomāt jaunu nosaukumu šiem atjauninājumiem, kad tie beidzot būs gatavi. Vajadzētu arī notestēt katru sīkumi. Ja līdzīga situācija atkārtotos, tā būtu katastrofa.

Windows atbalsta tik daudz ierīču kombinācijas, ka ir grūti pārbaudīt visu efektīvi. Varētu būt, ka 2 lieli atjauninājumi gadā ir pārāk daudz priekš Windows komandas.

Avots: extremetech.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

4 Responses

 1. M$ testē?!? Tu vakar no mēness nokriti?!
  M$ testē TIKAI uz klientu iekārtām!
  Un problēmu atzīst tikai ja vairāk par pusmiljonju sāk aurot visādos twitteros un forumos.
  Jaunie Winblowz mēsli ir mazāk testēti nekā OpenWRT snapshoti! Pie velna, tas winblowz80 ir mazāk testēts nekā LibreOffice uz XP x64! 😀

 2. Windows musdienas it lidzigs Linux Jo ja gribas lied jaunako bet tied gala at sekam, domajams ka kodola atjauninàjumi kavejas has pec manam domam. Katrs Strada pie Sava laucina. LTS bus gatavs tad bus oki. Lasiju ka hot fix likvidets, Jo Max jegas no ta in windows liek instalet update .

 3. Ar Office 2019 nav labāk…. Produkts palaists pasaulē, bet proofing tools nav, servicedesk atbalsta nav un nevar kalendāra ierakstus sinhronizēt outlookā… Kauč 2016 viss ir un viss strādā.
  Notiekti vēl viskautkas viņā streiko.

  Esmu jau kādu laiku(kopš w7) iemācījies, ka m$ visu jauno testē uz lietotājiem-pirmajiem kucēniem. Izlaiž it kā pabeigtu s.du, un tad skatās pēc lietotāju asarām vai ir bugi vai nav.

  Tāpēc baigi neskrienu ar viņu atjauninājumiem vai jaunākajiem produktiem.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt