Jaunumi

iOS 14.5 Apple Watch lietotājiem ļaus izmantot Face ID ar masku

Laikā, kad visi velkā maskas, Face ID sejas atpazīšana ir kļuvusi par problēmu iPhone lietotājiem – viedtālrunis nespēj veikt sejas atpazīšanu ar masku un katru reizi tik un tā ir jāievada drošības atslēga. Iespējams, jaunais iPhone 13 šī iemesla dēļ varētu saņemt ekrāna pirkstu nospiedumu sensoru. Bet ko darīt esošo iPhone īpašniekiem, kas pieraduši pie Face ID?

Apple pašlaik mēģina atrisināt šo problēmu, pievienojot jaunu funkciju gaidāmajam iOS 14.5 atjauninājumam, kam vajadzētu iPhone īpašniekiem izmantot Face ID pat valkājot masku. Šī gaidāmā Apple mobilās operētājsistēmas funkcija tagad ir beta versijā, un tuvāko nedēļu laikā tā būs publiski pieejama.

Lai gan šī ir lieliska ziņa iPhone lietotājiem, funkcija būs pieejama tikai tiem, kas izmanto arī Apple Watch. Kā ziņo Pocket-lint, iOS 14.5 izmantos lietotāja Apple Watch, lai autentificētu identitāti un atslēgtu viedtālruni. Šī funkcija jau pastāv uz macOS.

Ja lietotāja Apple Watch jau ir atbloķēts, tad paceļot iPhone, tāpat kā to darītu ar Face ID, uz pulksteni aizies ziņa, ka viedtālrunis ir veiksmīgi atbloķēts.

Tas nozīmē, ka Face ID darbosies, neraugoties uz to, ka sejas atpazīšana ir zema vai tās nav vispār, jo pārī savienotais pulkstenis jau ir autentificēts. Tomēr šī saīsne darbosies tikai, lai atbloķētu iPhone, un nedarbosies ar Apple Pay vai App Store.

Avots:TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti