Counter-Strike: Global Offensive varētu sagaidīt būtiskas izmaiņas

Uzņēmums Valve ir tuvu tam, lai laistu klajā būtisku spēles Counter-Strike: Global Offensive atjauninājumu, kā ziņo e-sporta žurnālists Ričards Lūiss (Richard Lewis). Situācijai tuvu stāvoši avoti stāsta, ka Valve varētu beidzot izlaist jaunu spēles versiju uz uzņēmuma Source 2 dzinēja jau šomēnes.

Lūiss, stāsta, ka viņam ir ziņots, ka Valve jau ir piesaistījis profesionālu CS:GO spēlētāju grupu, kas izmēģinās atjaunināto spēli uzņēmuma galvenajā mītnē Sietlā. Spēle tiek migrēta uz Source 2 dzinēju, kas tiek izmantots dažās citās Valve spēlēs, piemēram, Dota 2 un Half-Life: Alyx, tas varētu nodrošināt labāku veiktspēju un grafiku. 

Grafikas un veiktspēja nav vienīgais jauninājums, pie kura strādā Valve. Lūiss piebilst, ka “jaunais” CS:GO varētu būt aprīkots ar uzlabotu spēles veidošanas sistēmu, kas vairāk līdzinātos trešo pušu platformām, kurās spēlētāji var atrast un pievienoties CS:GO spēlēm, piemēram, FACEIT vai ESEA. Paredzams arī, ka Valve palielinās spēlē izmantoto serveru tikšķēšanas biežumu no 64 līdz 128, tādējādi, iespējams, samazinot latentumu tiešsaistes spēļu laikā. (Par šo izmaiņu būs priecīgi ļoti daudz CS:GO spēlētāji).

Grūti noticēt, ka vairāk nekā 10 gadus pēc CS:GO iznākšanas (un vairāk nekā 20 gadus pēc oriģinālās spēles iznākšanas) Valve izdos ievērojamu atjauninājumu bez jebkādiem nopietniem iepriekšējiem ziņojumiem. Taču šis, iespējams, nav vienīgais pierādījums atjauninājumam. Pagājušajā nedēļā u/DAOWAce vietnē Reddit atklāja aizdomīgu izpildāmo failu pāri ar nosaukumiem “csgos2.exe” un “cs2.exe“, kas iekļauti nesen Nvidia izdotajos draiveros.

Lai gan var šķist, ka Valve izdod pilnīgi jaunu spēli, Twitter lietotāji @gabefollower un @aquaismissing skaidro, ka tas varētu vienkārši norādīt, ka Valve pāriet uz Source 2 dzinēju, un, ka izstrādātāji, iespējams, ir bijuši mazliet slinki ar failu nosaukumiem. Tomēr cerams, ka mums nebūs ilgi jāgaida, lai redzētu, kas ir tā sauktā Counter-Strike 2, jo Lūiss apgalvo, ka spēle ir “gandrīz gatava darbam”.

Avots: Reddit, Forbes

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt