15 000 EUR balvu fonds, spēlētāju drafts un jauna disciplīna – BESL Pro gatavojas trešajai sezonai.

Baltijas eSporta līgas mājaslapā www.besl.pro ir atvērta reģistrācija trešās sezonas kvalifikācijai trīs dažādām spēļu disciplīnām. Jau popularitāti iemantojušām Counter-Strike:Global Offensive (CS:GO) un Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG) šosezon pievienojas uzlecošā eSporta disciplīna – Rocket League (RL).

Arī šogad dalībnieki pretendēs uz 15 tūkstošus eiro lielo balvu fondu. Starts BESL trešās sezonas spēlēm tiks dots 6.aprīlī, un visām spēlēm varēs sekot līdzi tiešraidē mājaslapā www.besl.pro, kā arī BESL Pro YouTube kanālā un BESL Pro Twitch kanālā.

Trešajā sezonā sevi parādīt varēs arī individuālie spēlētāji.

Ņemot vērā, ka eSports kļūst arvien iecienītāks ne tikai pasaules mērogā, bet arī Baltijā un Latvijā, BESL Pro ir ieviesta “Draft” funkcija. Tajā savu profilu var izveidot individuālie spēlētāji un komandas, kurām nepieciešami papildu spēlētāji. Līdz ar Drafta izveidi, tagad jebkurš interesents var atrast citus sava līmeņa spēlētajus un, iespējams, uzsākt savu ceļu eSporta karjerā.

Tāpat līga turpmāk organizēs arī citus vietējos pasākumus, kuros dalību varēs pieteikt visas komandas un spēlētaji. Sekojiet jaunumiem līgas mājas lapā (www.besl.pro), lai uzzinātu vairāk. Sīkāku informāciju par vietējiem turnīriem līgas administrācija sola publicēt vēl februārī.

Baltijas eSporta līgas trešās sezonas fināls atkal Rīgā, urbānās kultūras un eSporta festivālā “HyperTown RIX

BESL finālturnīrs nu jau tradicionāli notiks urbānās kultūras un eSporta festivālā “HyperTown”, kur BESL Pro divpadsmit labākās komandas tiksies klātienē uz lielās “HyperTown RIX” skatuves, lai tūkstošiem skatītāju priekšā cīnītos par iespēju turēt rokās uzvarētāja trofeju un savā īpašumā iegūtu daļu no 15 tūkstošus eiro vērtā balvu fonda. Pēc iespaidīgās debijas Rīgā un Tallinā, festivāls no 1. līdz 2. jūnijam norisināsies Ķīpsalas izstāžu hallē. “HyperTown RIX” pulcēs dažādus tehnoloģiju zīmolus, kuri apjomos iespaidīgā “Tehnoloģiju Expo” izrādīs inovācijas un sasniegumus, apmeklētājiem ļaujot pašiem izmēģināt jaunākās paaudzes simulatorus, virtuālās tehnoloģijas, dronus, robotus, kā arī citas mūsdienu izklaides visai ģimenei. Pirmo reizi festivāla spēļu entuziasti tiks aicināti piedalīties līdz šim Baltijā lielākajā BYOC (Bring Your Own Computer jeb “Paņem līdzi savu datoru”) pasākumā. Tāpat festivālā norisināsies krāšņs un vērienīgs Cosplay jeb fantāzijas tēlu šovs.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt