Fortnite spēles nākotnē, iespējams, gaidāms Eminem koncerts

Fortnite īsais tiešraides pasākums iekļāva jaunumus, kas drīz sasniegs spēlētājus – Lego, sacīkstes un ritma spēli.

Nesen rīkotais Fortnite virtuālais koncerts bija vairāk kā Eminem pastaiga pa iznīcināto pilsētu – tas mudināja domāt par dažādiem jaunumiem, kas tiks ieviesti spēlē jau drīz.

Pasākums – The Big Bang Event –, kas ilga apmēram 10 minūtes, veda spēlētājus caur daudz dažādām vietām. Sākumā visi tika sapulcēti Fortnite OG salā, kur tika vēlreiz izdzīvoti spēles pagātnes notikumi: raķetes palaišana, meteorīta ietriekšanās un tad viss tika iesūkts melnajā caurumā.

Spēlētāji tika iesūkti dažādu tematiku portālos. Pirmkārt, bija sala, kas bija pilna ar Lego varoņiem, tie skrēja, būvēja un cīnījās. Tālāk sekoja futūristiska sacīkste. Un visbeidzot parādījās Eminem, kamēr viņš izpildīja dziesmu “Lose Yourself”, mūzikas pavadījumā spēlētājiem bija jātrāpa uz notīm, gluži kā spēlē Guitar Hero.

Pēc koncerta, Eminem varonis, izpildot dziesmu “Godzilla”, pārtapa par sevis gigantisku versiju, ko arī var saukt par “kaiju” (Japāņu termins, kas norāda uz gigantiskiem monstriem, radījumiem). Izpildījuma laikā, fonā dega izpostīta pilsēta un reperis vienā brīdī pat elpoja uguni. Tad viss beidzās.

Ņemot vērā Epic vēlmi attīstīties Fortnite creative mode lauciņā, nav pārsteigums, ka pasākuma mērķis bija pavēstīt par gaidāmo pieredzi, kas nav tikai tradicionālais battle royale. Šķiet, doma ir, lai Fortnite kļūtu par platformu, nevis tikai spēli, līdzinoties Minecraft un Roblox.

Kā reiz, tieši pēc pasākuma beigām, Epic un Lego oficiāli paziņoja par jaunumu iekš spēles – Lego Fortnite -, kas būs pieejams 7. decembrī. Tomēr tas nav vienīgais papildinājums. 8. decembrī klajā nāks Rocket Racing, ko izveidoja sadarbībā ar Rocket League radītāju Psyonix. Un 9. decembrī sekos ar Rock Band studiju Harmonix veidotais Fortnite Festival.

The Big Bang seko pēc ļoti interesanta laika Fortnite spēlei. Tradicionālās mēnešu garās sezonas vietā, Epic novembrī debitēja Fornite OG, kas apciemoja nozīmīgus spēles pagātnes momentus un vietas. Komūna to ļoti novērtēja, jo tika sasniegti 100 miljoni spēlētāju novembrī vien, padarot to par jaudīgāko mēnesi spēles vēsturē.

Pirms The Big Bang, Epic sniedza ieskatu tam, ko spēlētāji var sagaidīt no Chapter 5 – jauna sala, kas papildināta ar funkcionālu vilcienu, Peter Griffin no Family Guy un Metal Gear Solid Snake. Treileris jau ir pieejams:

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt
Citi raksti no šīs kategorijas