GTA 6 izstrādes stadījā, taču paies vēl ilgs laiks pirms to spēlēsim

Pēc milzīgajiem GTA 5 spēles panākumiem, daudzi bez šaubām ir nogaidījušies un satraukti redzēt, ko mums sniegs jaunā GTA daļa. Šajā rakstā mums ir dažas labas un dažas sliktas ziņas. Labā ziņa ir tā, ka saskaņā ar vairākiem avotiem no cienījamām publikācijām, šķiet, ka Rockstar patiešām strādā pie GTA 6 spēles izveides.

Tas nav nekāds pārsteigums, ka tiek veidota jauna GTA spēle. Sliktā ziņa ir tā, ka, kamēr tiek strādāts pie GTA 5 daļas turpinājuma, acīmredzot 6 daļa vēl joprojām ir ļoti agrīnā attīstības stadijā un ka varētu paiet diezgan ilgs laiks pirms tās izlaišanas. Taču galu galā šī franšīze ir bijusi ļoti veiksmīga, un tas būtu šausmīgi muļķīgi no Rockstar puses, ja viņi atteiktos un pārstātu spēles sēriju izstrādi.

Tomēr saskaņā ar Kotaku ziņojumu, kurā sacīts, ka viens no veidiem, kā Rockstar varētu pieiet spēlei, ir, tā vietā, lai izveidotu spēli vienā kopumā, viņi, iespējams, to sadalīs vairākās izstrādes daļās. Lai izvairītos no sarežģījumiem, tiek uzskatīts, ka Rockstar plāno izlaist GTA 6 kā “vidēja lieluma” spēli, kuru vēlāk paplašinās, izlaižot atjauninājumus.

Šāds spēles izveides process ir pieņemts, lai palīdzētu izstrādātājiem mazināt stresu un spriedzi, kas ir galvenās problēmas, par kuru šodien dzirdam. Šī nav pirmā reize, kad spēle tiktu izlaista šādā veidā, un savā ziņā tas ir labs veids, jo tas dod studijām iespēju uzturēt pastāvīgi jauna satura izveidošanu un atjaunināšanu spēlē. Pašlaik GTA 5 joprojām tiek plaši spēlēts, pateicoties tā GTA Online funkcijai.

Avots: IGN

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt