Hakeris publicē GTA VI spēles video un draud nopludināt vairāk datus

Kāds hakeris publicēja 90 izstrādes stadijā esošus spēļu video no GTA VI, kas ir nākamā Grand Theft Auto sērijas daļa. Hakeris publicēja videoklipus neoficiālajos GTA forumos, piebilstot, ka viņi ieguva piekļuvi GTA VI testa versijai, kā arī avota kodam gan GTA VI, gan GTA V.

Lai gan videomateriāli spēles gaitā izskatījās neslīpēti, Bloomberg reportieris Jason Schreier apstiprināja, ka tie ir patiesi, atsaucoties uz Rockstar Games avotiem. “Šī ir viena no lielākajām informācijas noplūdēm videospēļu vēsturē un Rockstar Games,” tviterī ierakstīja Schreier.

Uzņēmumam tas patiešām ir murgs, jo uzlaušana var būtiski ietekmēt GTA VI attīstību. “Iespējams, ka drīzumā es varētu nopludināt vairāk datu,” hakeris rakstīja neoficiālajos GTA forumos. Viņi arī citā ziņojumā apgalvoja, ka pagājušajā nedēļā ir aiz masveida Uber uzlaušanas , lai gan tas vēl ir jāapstiprina. “Es vēlos vienoties par darījumu,” forumos rakstīja arī hakeris.

Rockstar vēl ir jāpublicē oficiāls paziņojums par uzlaušanu. Rockstar Games, Take-Two studijas, kas ražo Grand Theft Auto, darbinieki bija satriekti par noplūdi, sacīja cilvēki, kas pazīstami ar projektu. Daudzi cīnījās ar notikuma sekām un to, kā vadība uz to reaģēs, vakar ziņoja Schreier.

Jebkurā gadījumā šī uzlaušanas sekas uzņēmumam varētu būt ļoti postošas, it īpaši, ja hakeris patiešām būtu ieguvis piekļuvi GTA VI un GTA V pirmkodam. Līdz šim uzņēmums tikai februārī apstiprināja, ka aktīva attīstība nākamajai spēlei Grand Theft Auto sērijā ir labi uzsākta. Bloomberg iepriekš ziņoja, ka GTA VI pirmo reizi būs spēlējama sieviešu kārtas varone, un spēle var arī iezīmēt atgriešanos pie izdomātas Maiami versijas, kas iepriekš bija redzama GTA: Vice City.

Thurrott

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt