Baumas par nākamajām Epic Game Store bezmaksas spēlēm

Iespējams, ka nākamās bezmaksas Epic Games Store spēļu sērija būs noplūdusi pirms oficiāla paziņojuma.

Kā zinām, GTA V pašlaik ir bez maksas lejupielādējams Epic Games Store, un, ja izrādīsies, ka jaunā noplūde ir patiesa, spēlētāji būs apmierināti ar to, ko Epic tuvāko nedēļu laikā piedāvās pieejamu bez maksas.

Reddit vietnē ir ievietots attēls, kas, iespējams, atklāj nākamo spēļu nosaukuma partiju, kas būs pieejams Epic Games Store. Mēs nezinām, cik patiesa šī noplūde šobrīd ir, taču sekosim līdzi, lai to noskaidrotu.

Šobrīd mums ir iespēja iegūt GTA V, kas ir pieejams bez maksas līdz 21. maijam.

Pēc Rockstar populārās spēles, iespējams, iegūsim Civilization VI. Sid Meier’s, kas, iespējams, būs pieejama nākamajā nedēļā pēc GTA V spēles. Pēc tam ir Borderlands, kas varētu ierasties nedēļu pēc Civilization VI, 28. maijā. Un visbeidzot, 4.jūnijā bez maksas būs pieejams ARK Survival Evolved.

Tiek arī baumots, ka populārā spēle The Witcher 3: Wild Hunt, kaut kad tiks pievienota Epic Games Store bez maksas. Šis nosaukums tika pievienots Epic datu bāzei aptuveni tajā pašā datumā kā GTA V, bet, tā kā CD Projekt Red nosaukums pašlaik ir Epic Mega Sale daļa, tas šķiet ļoti maz ticams.

Jebkurā gadījumā sekosim līdzi nākamajām Epic Game Store spēļu partijām.

Avots: Wccftech

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt