Rockstar šodien uz divām stundām slēdz GTA un Red Dead Online serverus

Pirms pāris nedēļām Epic Games Store bija iespēja Grand Theft Auto V  iegūt par brīvu, ieskaitot piekļuvi Grand Theft Auto Online.

Ja jūs šodien cerējāt kādu laiku iegrimt spēlē, tas būs neiespējami uz pāris stundām, jo ​​Rockstar Games ir paziņojis, ka no plkst. 14:00 līdz plkst. 16:00 tiks slēgta pieeja spēlei, kā arī Red Dead Online.

Tā vietā, lai veiktu kaut kādas tehniskās apkopes, pagaidu apturēšanas iemesls ir tas, ka uzņēmums vēlas “pagodināt Džordža Floida nāvi“. Floida nāve izraisīja protestus visā ASV. Daudzi uzņēmumi ir publiskojuši sava veida publisku paziņojumu par šo lietu.

Tā kā protesti ir dominējuši arī internetā, daudzi uzņēmumi ir izvēlējušies atkāpties no uzmanības centrā, aizkavējot daudzos šajā nedēļā plānotos pasākumus. Google atlika operētājsistēmas Android 11 beta versijas izlaišanu, Sony aizkavēja savu pasākumu, koncentrējoties uz gaidāmo PlayStation 5, un CD Projekt Red aizkavējot savu Night City Wire pasākumu, kas koncentrējās uz Cyberpunk 2077, kurš tagad ir paredzēts 25. jūnijā.

Attiecībā uz GTA Online un Red Dead Online, jums nebūs tik ilgi jāgaida, jo tas ir samērā īss izslēgšanu laiks.

Avots: Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt