Intel pētnieki izmanto mašīnmācību, lai padarītu GTA V reālistiskāku

Grand Theft Auto V (GTA spēle San Andreas visai precīzi ataino reālo dzīvi Losandželosā un Dienvidkalifornijā. Jauns mašīnmācību foto realitātes projekts no Intel Labs, kas uzlabo esošo spēles vidi pa kadriem, varētu padarīt to vēl reālistiskāku.

Pētnieki Stefans R. Rihters, Hasans Abu Alhaija un Vladlens Koltens, virzot spēli caur mašīnmācības procesiem, rada pārsteidzošu rezultātu: vizuālu izskatu, kas ir līdzīgs fotoattēliem. Spēles telpa veidota no datu komplektiem, kuros apvienoti vairāki tūkstoši fotoattēlu. Patiesībā šoreiz tā lielākoties veidota no Cityscapes datu bāzes, kurā atrodamas Vācijas ielu fotogrāfijas.

Pētnieki apgalvo, ka viņu uzlabojumi ietver arī ģeometrisko informāciju, tādejādi pārsniedzot citu foto reālistisku pārveidošanas procesu iespējas. Šī ģeogrāfiskā informācija var ietvert tādus datus kā attālumu starp spēles un kameras priekšmetiem un faktūru kvalitāti, kā piemēram atspīdumus pret automašīnām. Vizuālā skata uzlabošanas procesā sistēma arī atpazīst dažādus objektus, piemēram, kokus un mašīnas, lai precīzāk noteiktu, kādas detaļas šiem objektiem nepieciešams uzlabot.

Vēl nav zināms, kad šis atjauninājums varētu nonākt līdz spēlētāju ekrāniem. Mašīnmācības process ievērojami uzlabo spēles grafiku uz augstāku kvalitāti un padara spēles vidi tuvāku realitātei.

Detalizētāku informāciju par spēles uzlabošanas procesu iespējams redzēt šajā video:

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt