Populārākās bezmaksas datorspēles

Internetā ir pieejamas visai daudz dažādas bezmaksas datorspēles. Dažas no tām ir izstrādātas visai veiksmīgi un ieguvušas visai lielu popularitāti. Taču dažas, ne tik… Spēļu popularitāte mainās dienu no dienas. Tā kā tās ir pieejamas vairākās tīmekļa vietnēs un tās var lejupielādēt bezmaksas, ir visai grūti izsekot, cik reizes tās kopumā lejupielādētas. Šajā rakstā apkoposim dažas no populārākajām spēlēm.

Fortnite

Fortnite ir salīdzinoši jauna spēle, to 2017. gadā izlaida spēļu izstrādātājs Epic Games. Spēles gaitā nepieciešams vākt resursus un izdzīvot spēles pasaulē. Pēc popularitātes iegūšanas, tika izlaistas arī citas spēles versijas, piemēram, Fortnite: Save the World un Fortnite Battle Royale.  Fortnite Battle Royale kļuva guva visai ievērojamus panākumus un mazāk nekā gada laikā sasniedza vairāk nekā 125 miljonus spēlētāju un mēnesī.

League of Legends

League of Legends ir 2009. gadā izlaista vairāku spēlētāju tiešsaistes spēle. Spēlē iespējams izvēlēties dažādus varoņus ar dažādām spējām, kas spēles gaitā attīstās un kļūst stiprāki. Spēlei 2022. gadā vēl joprojām reģistrēti 130 miljoni aktīvo spēlētāju, kā arī ik gadu tiek rīkoti dažādi vispasaules turnīri.

Apex Legends

2019. gadā populārākajām spēļu konsolēm tika izlaista spēle Apex Legends, kas visai ātri guva popularitāti. Jau 2021. gadā spēlei bija aptuveni 100 miljoni aktīvo lietotāju. Spēlē ir pieejami dažādi varoņi jeb “leģendas”, kas savā starpā cīnās. Nedaudz atšķirīga pirmās personas šaušanas spēle, kas uzrunāja spēļu entuziastus ar nedaudz citādāku pieeju un vizualizāciju.

Dota

Dota ir stratēģijas spēle, kas izlaista 2003. gadā, visai ātri ieguva popularitāti. Spēlei, kā jau vairumam ir vairākas versijas. Kā populārāko var minēt Dota 2, kura populārajā spēļu platformā Steam ierindojas otrajā vietā ar 654 tūkstošiem aktīvo dienas spēlētāju. Spēles pamatā 2 komandas ar 5 spēlētājiem katrā, kurai katrai jāaizsargā kopīgs komandas templis (ļoti līdzīgi kā League of Legends).

Counter Strike

Lai gan Counter Strike izlaista tālajā 1999. gadā, tā vēl joprojām ir viena no populārākajām spēlēm. Par to liecina arī populārās spēļu platfromas Steam dati, kur spēle ierindojusies 1. vietā pēc popularitātes, sasniedzot vairāk kā 1 miljonu aktīvo ikdienas spēlētāju (Counter-Strike: Global Offensive versija). Spēlei ir dažādas versijas un atjauninājumi. Tā ir pirmās personas šaušanas spēle, kurā, sadarbojoties komandās jāveic kāda misija vai jāuzveic pretinieki.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt