Filmas, ko skatīties jūnijā

Kraukšķīgs popkorns garšo labāk ar aizraujošu filmu. Lielās izvēles priekšā gan uzkodas mēdz atdzist. Kuras filmas jāredz jūnijā?

Filmas 2024. gada jūnijā

Bad Boys: Ride Or Die (Sliktie puiši: Brauc vai mirsti)

Kinoteātros no: 2024. gada 5. jūnija (Forum Cinemas)

Jau ceturto reizi atgriežas fanu favorīts – Vila Smita un Martina Laurensa asa sižeta komēdija. Mainot filmas ierasto sižetu, šoreiz no likuma bēg Maiks Lourijs un Markuss Burnets, nepatiesi apvainoti pārkāpumā. Bad Boys 4 papildina citi brīnišķīgi aktieri, piemēram,  Vanesa Hadžensa. 

The Watchers (Vērotāji)

Kinoteātros no: 2024. gada 7. jūnija (Forum Cinemas)

M. Naitas Šimalanas meita Išana seko tēva ar šausmām piepildītajās pēdās, savu debijas filmu veidojot par The Watchers, kas ir A.M Šaina – romāna ar tādu pat nosaukumu – adaptācija.  

Dakota Faninga attēlo Minu, mākslinieci, kas tiek ieslodzīta dezorientējošā un pamestā Īrijas mežā. Atrodot pajumti ar trim citiem svešiniekiem, Mina drīz vien saprot, ka grupu vēro un izseko mistiskas radības, kuras naktī klaiņo.

Inside Out 2 (Prāta spēles 2)

Kinoteātros no: 2024. gada 13. jūnija (Forum Cinemas)

Deviņus gadus pēc Inside Out emocionālās debijas, ilgi gaidītā otrā daļa drīz ieradīsies uz lielajiem ekrāniem. 

Inside Out 2 apvienos skatītājus ar pirmās daļas galveno varoni – Railiju. Viņa tagad ir pusaudze, kuras emocijas pamatīgi iespaido pubertāte. Meitene piedzīvo vēl iepriekš nebijušas emocijas kā trauksmi, ko papildina arī senākas – prieks un bēdas.

A Quiet Place: Day One (Klusā pasaule: Pirmā diena)

Kinoteātros no: 2024. gada 28. jūnija (Forum Cinemas)

Trešā daļa Džona Krasinski izveidotajai pēc apokalipses šausmu franšīzei, A Quiet Place: Day One stāstīs pavisam ko jaunu par uz skaņām jutīgo citplanētiešu uzbrukumu. Pirmais treileris parāda to, cik tā būs šausminoša. Aktieru klāstam pievienojušās spilgtas zvaigznes kā Lupita Nyong’o un Džosefs Kvinss.

Horizon: An American Saga 

Kinoteātros no: Pirmā daļa 2024. gada 28. jūnijā, otrā daļa 2024. gada 16. augustā (Forum Cinemas). 

Ar Yellowstone beigām aktiera Kevina Kostnera darbs vēl nav beidzies, jo gaidām viņa sāgu, kas iznāks 2 daļās. 

Gluži kā ar A Quiet Place: Day One, neviens nezina, ko stāsts vēstīs. Tomēr Horizon ir piepildīts ar zināmiem vārdiem kā Sienna Millere, Džena Malone, Tomass Heidens Čurčs un vairāk. 

Kinds of Kindness (Laipnības veidi)

Kinoteātros no: 2024. gada 12. jūlija (Forum Cinemas)

Svaigi izlaidis vairāku balvu atzītu filmu Poor Things, režisora Jorgos Lantimos nākamo darbu varēs skatīt jau jūnijā. Režisors atkal sadarbosies ar zvaigznēm kā Emmu Stounu un Vilemu Defo. 

Kinds of Kindness “sekos vīrietim bez izvēles, kurš cenšas kontrolēt savu dzīvi, policists, kurš baidās, ka viņa sieva – kura bija pazudusi jūrā – ir atgriezusies un, šķiet, ir cits cilvēks. Kā arī sieviete, kuras mērķis ir atrast kādu ar speciālām spējām, lai viņš kļūtu par brīnišķīgu garīgo vadītāju.”

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt