Netflix 6 labākie seriāli martā

Martā Netflix nodrošina dažādu žanru apkopojumu. Tiek apmierinātas visas dažādās klientu vēlmes un patikas. 

Netflix marta jaunumi 

1. 3 Body Problem

Kad? Ceturdien, 21. martā

Veidotāji: Deivids Benioffs, D.B. Veiss un Aleksandrs Vū. 

Aktieri: Džovans Adepo, Džons Bredlijs, Rozalinda Čao, Liams Kaningems, Elza Gonsalesa, Džesa Honga, Marlo Kellija, Alekss Šārps, Sī Šimūka, Zine Tsenga, Samers Usmani, Benedikts Vongs un Džonatans Praiss. 

Formāts: 8 stundu garas sērijas

Kāpēc noskatīties? Pirmkārt, iespējams, esat “3 Body Problem” romāna fans, kas kļuva par internacionālu balvu ieguvēju ar dažādām valodu versijām. Otrkārt, Jums, iespējams, patīk “Game of Thrones”, kuram obligāti jāredz Deivida Benioffa un D.B. Veisa pirmo projektu kopš GOT. Jebkurā gadījumā katrs skatītājs tiks ievilkts ambiciozā sāgā, kur darbojās zinātnieku grupa, dīvains detektīvs un sieviete no 60.gadiem. Viņi kopā risina lielāko draudu cilvēces vēsturē, paralēli “neizskaidrojami atšķetinās dabas likumi”. Iesaistīti arī citplanētieši un orbitālā mehānika.

2. Girls5eva 3. sezona

Kad? Ceturdien, 14. martā

Veidotāji: Meredita Skardino

Aktieri: Sāra Bareilles, Renē Elīse Goldsberija, Paula Pella un Bizija Filipsa. 

Formāts: 6 pusstundu garas sērijas

Kāpēc noskatīties? Tiek iepazītā 2000. gadu meiteņu popa grupa – Girls5eva. Ik vienam kādreiz jāpiedzīvo muzikālais un komiskais šarms, ko nodrošina Mereditas situāciju komēdija (sitcom). 

3. Somebody Feed Phil 7. sezona

Kad? Piektdien, 1. martā

Veidotājs: Fils Rozentāls

Aktieri: Fils Rozentāls

Formāts: 8 stundu ilgas sērijas

Kāpēc noskatīties? Everybody Loves Raymond” veidotājs Fils ir atpakaļ ar nu jau 7. sezonu “Somebody Feed Phil”. Tās ir sērijas, kur komiķis apceļo pasauli un bauda lokālo kulināriju. Šeit nekas nav sarežģīti, tā ir bauda acīm un, iespējams, mocības vēderam. Skatoties, kā Fils izmēģina ēdienus, kā tie tiek gatavoti un kāda ir kompānija, kura ceļo līdzi, saņemta patīkama pozitīvisma deva. 

4. The Gentlemen

Kad? Ceturdien, 7. martā

Veidotājs: Gajs Ričijs 

Aktieri: Teo Džeimss, Kaja Skodelario, Vinnijs Džounss, Daniels Ings, Džoelijs Ričardsons un Džankarlo Espozito. 

Formāts: 8 stundu ilgas sērijas

Kāpēc noskatīties? Vien četrus gadus pēc filmas ar tādu pašu nosaukumu veiksmes, “The Gentlemen” atdzimst kā Netflix seriāls. Šoreiz Teo Džeimss ir nepotisma bērns (slavenības, kuru vecāki ir slaveni tajā pašā jomā), taču pats to nemaz nezina. Kad nomirst viņa tēvs, Edijs (Teo) mantojumā iegūst milzīgu īpašumu. Vēlāk gan noskaidrojās, ka viņa jaunās bagātības nāk ar bagāžu – marihuānas impēriju. Drīz vien parādās aizdomīgs tips, kas interesējas par Edija biznesu un cenšas tajā iekļūt. Edijam jācīnās ar gangsteriem viņu pašu spēlē. 

5. The Jamie Foxx Show 1.-5. sezona 

Kad? Piektdien, 1. martā

Veidotāji: Bentlijs Kaijls Evans, Džeimijs Fokss. 

Aktieri: Džeimijs Fokss, Garselle Beauvais, Kristofers B. Dunkans, Ellija Ingliša, Garets Morris un Andijs Bermans

Formāts: 100 pusstundu garas sērijas

Kāpēc noskatīties? Pirms tam viņš bija “Beat Shazam” vadītājs, pirms tam viņš līdzradīja Netflix situāciju komēdiju “Dad Stop Embarrassing Me”, pirms tam viņš ieguva Oskaru par labu Reja Čārlza atdarinājumu. Fokss palīdzēja kādreiz mazam tīklam – The WB – kļūt lielam. “The Jamie Foxx Show” pats Fokss vēlas kļūt par mūziķi. Viņš pārceļās no Teksasas uz Los Andželosu, cerībā kļūt par kaut ko izklaides industrijā. Lai spētu savilkt galus, viņam jāstrādā hotelī pie savas tantes Helēnas un onkuļa Juniora Kinga. Norisinās smieklīgi atgadījumi. 

6. The Conners 1.-5. sezona

Kad? Trešdien, 27. martā

Veidotājs: Mats Viljams 

Aktieri: Džons Gudmens, Lorija Metkalfa, Sāra Gilberta, Lesija Goransone, Maikls Fīsmens, Emma Kennija, Eimsa Maknamara, Džeidens Rejs, Meija Linna Robinsone un Džejs R. Fergusons. 

Formāts: 93 pusstundu garas sērijas

Kāpēc noskatīties? 5 sezonas, kas nonāk Netflix, nemaz nav pilnais šovs. 6. sezonas pirmizrāde bija februārī, sēriju saraksts vēl tiek papildināts ABC. Nav ne miņas no tā fināla taisnes. 

Avots: IndieWire

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt