Netflix Games nu ir pieejams Android lietotājiem

Jūlijā populārais filmu un seriālu straumēšanas gigants Netflix paziņoja, ka laidīs klajā jaunu pakalpojumu, kas ļaus straumēt spēles viedtālruņos. Nu jaunais pakalpojums ir pieejams Android lietotājiem, bet tiem, kas izvēlējušies iOS, būs vēl nedaudz jāuzgaida.

Pagaidām lietotāji varēs izvēlēties kādu no piecām spēlēm: Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Shooting Hoops, Card Blast un Teeter Up. Sākot ar šodienu, lietotāji var lejupielādēt Netflix spēles no Google Play veikala. To spēlēšanai gan būs nepieciešams Netflix abonements. No 3. novembra spēles būs iespējams redzēt arī straumēšanas giganta lietotnē. Ja atvērsiet šo lietotni caur viedtālruni, atradīsiet sadaļu Netflix Games, kas veltīta jau esošajām un gaidāmajām spēlēm.

Šobrīd uzņēmums piedāvā tikai 5 spēles, no kurām dažas ir pavisam vienkāršas, taču tā kā uzņēmums ir iegādājies Night School Studio spēļu izstrādātāju, iespējams, ka sagaidīsim visai ievērojamas spēles.

Netflix jau kādu laiku attīsta savu jauno mobilo spēļu pakalpojumu, izmēģinot pakalpojumu Polijā, Spānijā un Itālijā. Pašlaik tikai Android ierīces var izmantot spēļu piedāvājumu priekšrocības, bet Netflix ir apstiprinājis, ka iOS atbalsts ir ceļā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt