Videospēles

Netflix piedāvās viedtālruņos straumēt spēles

Populārais straumēšanas gigants Netflix plāno paplašināties video spēļu nozarē un plāno piedāvāt spēles bez reklāmām mobilajām ierīcēm. Šis pakalpojums varētu būt bez papildus samaksas jau esošajiem klientiem. Plānots, ka tas parādīsies nākamajā gadā. Šis nebūs pirmais Netflix mēģinājums iekļūt video spēļu nozarēm, taču tas varētu satricināt arī citu konkurējošo pakalpojumu un abonementu nozari.

Straumēšanas tirgus ir ļoti piesātināts. Un, tā kā dažādas filmas un šovi pārklājas ar dažādiem pakalpojumiem, uzņēmumi vienmēr meklē veidus, kā sevi nodalīt.

Vairāki lieli pakalpojumu sniedzēji jau ir eksperimentējuši ar videospēļu abonementiem. Pagājušajā gadā Amazon (Prime Video radītājs) investēja Luna, mākoņspēļu pakalpojumā, un arī pats vada spēļu studiju. Google (YouTube īpašnieks) 2019. gadā uzsāka spēļu straumēšanas pakalpojumu Stadia. Un Apple, kas pērn palaida Apple TV Plus, arī 2019. gadā centās paplašināt savu pakalpojumu klāstu ar mobilo spēļu abonēšanas pakalpojumu Apple Arcade.

Kādas spēles Netflix piedāvās?

Netflix vēl nav paziņojis par konkrētām spēlēm. Straumēšanas gigants šim projektam nolīga bijušo Electronic Arts (EA) un Facebook izpilddirektoru Maiku Verdu. EA ir visai liels un populārs spēļu izdevējs, kuram pieder tādas populāras spēles kā The Sims, Mass Effect, FIFA 21, Madden 21 un Medal of Honor.

Kad Netflix jaunais pakalpojums būs pieejams?

Netflix pagaidām nav devis konkrētu datumu, kurā jaunais pakalpoju būs pieejams, taču plāno sākt spēļu pievienošanu savai platformai 2022. gadā, liecina Bloomberg ziņojums. Iespējams arī, ka, tiklīdz spēles tiks sāktas pievienot, uzņēmums novēros spēļu spēlēšanas tendences un pielāgos nākotnes saturu.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti