Disney ņem piemēru no Netflix un ierobežos iespēju dalīties ar paroli

Disney gatavojas pārtraukt paroles kopīgošanu savos straumēšanas pakalpojumos, pēc tam kad pirms pāris mēnešiem par šādu darbību paziņoja Netflix.

Kompānijas izpilddirektors Bobs Īgers (Bob Iger) sacīja, ka dalīšanās ar paroli Disney Plus vidū ir izplatīta un kompānija meklē risinājumus kā to ierobežot.

“Mums jau ir tehniskās iespējas uzraudzīt paroles koplietošanu. Šobrīd nevaru nosaukt jums konkrētu skaitli, cik daudz lietotāju paroles koplieto, vienīgi var teikt, ka skaitlis ir zīmīgs. Mēs ticam, ka, ierobežojot paroļu koplietošanu, spēsim piesaistīt jaunus abonentus”, B.Īgers teica.

Līdz šā gada beigām kompānija paziņos savus jaunos kontu koplietošanas noteikumus, un jau 2024. gadā tiks plānots, ka tie tiks realizēti.

Disney konkurents Netflix pagājušajā gadā sāka testēt paroles koplietošanas ierobežojumus atsevišķās valstīs un šogad paplašināja programmu uz tādiem reģioniem kā Kanāda, Jaunzēlande, Portugāle un Spānija. Maijā straumēšanas kompānija sāka prasīt cilvēkiem pārtraukt kontu koplietošanu ārpus savām mājsaimniecībām un maksāt par papildu kontiem globāli.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt