Jaunumi

Jau nākamnedēļ Facebook sāks parādīties podkāsti

Facebook plāno jau nākamnedēļ lietotājiem sākt piedāvāt klausīties podkāstus. Jaunā funkcija būs pieejama sākot no 22. jūnija.

Facebook varētu sadarboties ar dažādām podkāstu lapām un nodrošināt RSS plūsmu, kas automātiski platformā parādītu sadarbības partneru lapās publicētos podkāstus.

Potenciālajiem sadarbības partneriem izsūtītajā e-pastā minēts, ka Facebook varētu būt vieta, kur cilvēki varētu klausīties, diskutēt un dalīties ar podkāstiem.

Satura veidotājiem, kas vēlēsies publicēt podkāstus Facebook, būs jāpiekrīt pakalpojuma izmantošanas noteikumiem. Tas ir standarta līgums, lai gan tam nav skaidras robežas ap to, ko īsti Facebook var darīt ar platformā izplatītajiem podkāstiem.

Kopā ar iespēju izplatīt savu podkāstu, izmantojot Facebook, satura veidotāji var izlemt, vai iespējot klipus, kurus, kā apgalvo uzņēmums, varēs izveidot klausītāji un tie ilgs līdz pat vienai minūtei. Šie klipi “var palīdzēt palielināt redzamību un iesaistīšanos”.

Sociālo mediju gigants gadu no gada piedāvā arvien jaunas iespējas un funkcijas. Būs visai interesanti redzēt, vai arī podkāsti Facebook platformā iegūs lielu popularitāti vai arī to klausītāji turpinās dot priekšroku jau ierastajām podkāstu platformām.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti