YouTube Music oficiāli laidis klajā podkāstu sadaļu

Jau februārī YouTube Music ziņoja, ka šogad laidīs klajā jaunu podkāstu sadaļu. Ir pagājuši 2 mēneši un platforma ir oficiāli paziņojusi, ka jaunā podkāstu sadaļa ir laista klajā, taču, pagaidām tā ir pieejama tikai ASV lietotājiem.

Kas ir YouTube Music? Tā ir Google piederošā mūzikas straumēšanas platforma, kas tika laista klajā salīdzinoši nesen – 2028. gadā. Pirms tam platforma tika saukta par Google Play Music. Tāpat kā citās mūzikas straumēšanas platformās, YouTube Music var klausīties dažādus mākslinieku albumus, citu lietotāju un savus veidotos mūzikas atskaņošanas sarakstus. Līdz šim YouTube Music bija viena no retajām platformām, kas vēl nebija tikusi pie speciālas podkāstu sadaļas.

YouTube ziņo, ka podkāstus būs iespējams klausīties arī bez interneta savienojuma (protams, iepriekš lejupielādējot tos), klausīties tos fonā, paralēli ierīcē veicot citas darbības (šo funkciju, piemēram, nepiedāvā parastā YouTube lietotne), kā arī ērti pārslēgties starp audio-video versijām. Klausoties mūziku, daļa no šī funkcijām ir ierobežotas bezmaksas platformas lietotājiem, taču podkāstu sadaļā tās būs pieejamas ikvienam. Paziņojumā pieminēts, ka arī Premium lietotājiem podkāstu sadaļā būs reklāmas, ja satura veidotājs tās būs izlēmis iekļaut.

Pagaidām nav zināms vairāk informācijas par jauno funkciju vai platformas plāniem to ieviest ārpus ASV.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt