Jauna sporta elektroautomašīna no Apex

Šogad Eiropā atcelti visai daudz pasākumi un Ženēvas motoršovs ir viens no tiem. Atceltā pasākuma dēļ Apex neprezentēja savas jaunās automašīnas AP-0 konceptu. Taču piektdien Londonā auto ražotāji izlēmuši parādīt jaunās elektriskās sporta mašīnas konceptu un izklāstījuši, ko aptuveni no tās sagaidīt.

Apex, kas atrodas Honkongā, sauc Angliju par savām otrajām mājām, jo tieši tur tapis unikālais elektroautomašīnas dizains. Lai gan viss, kas šobrīd attēlos ir redzams ir tikai automašīnas koncepts, Apex sola, ka ražošana tiks uzsākta divu gadu laikā.

Jaunajam auto ir karbona šasija, 90 kWh liels akumulators, kas uzlabo smaguma centru.  Kopumā auto sver aptuveni 1200 kg un ir par 25 cm platāks kā Mazda Miata. 650 zirgspēki, no 0 līdz 100 km/h 2.3 sekundēs, maksimālais ātrums 305 km/h, 630 km ar vienu akumulatra uzlādi – tas ir jaunais Apex AP-0.

Auto dizains ir visai elegants un pievilcīgs – tas noteikti liks atskatīties.

Uzņēmums min, ka ražošanai būtu jāsākas 2022. gada pēdējā ceturksnī. Jaunais sporta elektroauto Apex AP-0 patiesi varētu būt visai iespaidīgs, tāpat kā tā cena – 185 000 ASV dolāri jeb aptuveni 166 000 Eur.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt